תחילת הדרך: את השכלתו הכללית רכש בגיל 24. אז נכנס למכינה בטכניון ללא ידע מוקדם במקצועות ליבה. לאחר שנה וחצי אינטנסיביות של לימודים, התקבל לפקולטה להנדסה תעשייה וניהול. כבר במהלך לימודיו ניהל את הקמפוס החרדי של המרכז האקדמי כרמל בחיפה והצליח להעלות את מספר הסטודנטים מ-70 ל-250 תוך כשנתיים. בנוסף כיהן כשותף מחקר במוסד 'שמואל נאמן'. ב־2012, לקראת סיום לימודיו, התנסה ביזמות עסקית והקים את חברת תל"ם שעוסקת בשילוב האוכלוסייה החרדית באקדמיה ובתעשייה אשר שילבה למעלה מ־100 חרדים בלימודים בטכניון, מתוכם השתלבו גם בפקולטה לרפואה.

במרס 2018 התמנה למ"מ מנכ"ל החברה הכלכלית בני ברק, בה הוא מנהל תקציבים של מאות מיליוני שקלים ומאות עובדים.

פרויקטים מעניינים: חיבור אורבני בבני ברק מצפון ומדרום לז'בוטינסקי. יצירת מתחמי התחדשות עירונית והעברת תב"ע בשטח של כ-2500 דונם להסדרת זכויות, דרכים, שטחים ירוקים וחיבור ואורבני. זאת במודל ייחודי של שת"פ תלת מגזרי (ציבורי, עסקי וחברתי)

אחת התוכניות המעניינות היא קידום תוכנית התחדשות עירונית למתחם יונתן בעיר. התוכנית מאפשרת פרויקט של פינוי בינוי והריסה של 280 יחידות דיור ובנייה של כ-900 דירות במקומן. מדובר בתוכנית התחדשות עירונית מאתגרת, הראשונה שיוצאת בעיר בני ברק המתחשבת בצפיפות העיר ומגבלת הבנייה עד לגובה של 6 קומות. התוכנית גם כוללת הפקעת שטחים לטובת פיתוח שטחי ציבור, תשתיות וכבישים.

החברה הכלכלית בני ברק אחראית גם על ביצוע פרויקט תשתיות בצפון העיר בהיקף של מיליארד שקלים ועתידה לבצע פרויקט קירוי מעל רכבת ישראל כקבלן משנה מבצע.

אדם מהענף שהשפיע מאוד: חנוך זייברט, מ"מ ראש העיר בני ברק ויו"ר הוועדה לתכנון ובנייה.

פעילות התנדבותית: ,פיתוח המרחב הכלכלי חברתי של מדינת ישראל באמצעות שילוב אוכלוסיות יעד. עבודה בעיקר בקרב האוכלוסייה החרדית לשילוב באקדמיה, בתעסוקה והשלמת השכלה".

יעדים לעתיד: "בניית מודל כלכלי ליצירת הכנסות תוך פתרון לבעיות חברתיות-ערכיות. המגזר העסקי הוא הקטליזטור והמנוע של הכלכלה רק צריך לבנות אמון בין המגזרים לעבודה בשיתוף פעולה".