תחילת הדרך: החלה את דרכה המקצועית בחברת א. דורי כמנהלת מכירות, אחרי עשר שנים בתפקיד עברה לחברת 'דלק נדל"ן' ובמשך חמש שנים נוספות שימשה מנהלת מכירות בחברה. ב-15 השנים האחרונות משמשת טלי סמנכ"לית מכירות בחברת שפיר מגורים.
"כמנהלת מכירות משך שנים רבות הבנתי מה הקונים מחפשים בדירה והיום אני מיישמת בתפקידי ואחראית על כל התהליך החל משלב מכרז התכנון והוצאה לשיווק. השלב החשוב ביותר זה המוצר עצמו, תכנון נכון ושירות".

פרויקטים מעניינים: במסגרת שנות עבודתה ליוותה טלי עשרות פרויקטים ברחבי הארץ, אך הפרויקט המשמעותי בעיניה הוא הקמת שכונת "צוותא" בחריש, שכונה שלמה שכללה 86 בניינים, שני בתי ספר,11 גני ילדים, מתנ"ס, שצ"פים כבישים מדרכות ועוד.

"ליווי הקמת השכונה היה מבחינתי הישג משמעותי בחיי המקצועיים. זו פעם ראשונה שבישראל יצא מכרז של תכנון ובנייה, בו יזם אחד אחראי על בניית שכונה שלמה. זמן הקמת השכונה היה קצוב ל-40 חודשים מרגע הזכייה במכרז והוא כלל תכנון רישוי, הקמה ומסירת השכונה. ההצלחה הייתה גדולה שהחברה עמדה בלוחות הזמנים ותוך 38 חודשים בלבד הוקמה שכונה שלמה. זמן שיא שאין לו אח ורע".

בימים אלו עובדת טלי על הקמת שכונה נוספת בבית שמש ומקדמת פרויקטים נוספים בבאר יעקב ,בת ים, אור יהודה, יהוד ועוד.

אדם שהשפיע מאוד: מאמן התקשורת אבינועם הדס. "כחלק מפעילות העבודה אני מתראיינת לאמצעי התקשורת ואצל אבינועם למדתי מהי תקשורת מול מצלמה".

שני חברים טובים מהענף: "יש לי המון חברים בענף ומעריכה את כולם. אני מעוניינת לשים דגש בעיקר לנשים שמובילות את שוק הנדל"ן בישראל ונמצאות בעמדות מפתח וביניהן :דורית סדן, שרון בן צבי, יפה סדן, אורטל ליבר, אורנה פרי, חגית לניאדו, חני הורביץ, ליאת דנינו, רחלי בריזל, שרית סבן שליט ועוד".

אירוע שהשפיע על הקריירה: נגיף הקורונה. "ענף הנדל"ן ידע עליות ומורדות בתקופות שונות אך כשנגיף הקורונה פרץ בעולם היה צורך מיידי להמציא את עצמנו מחדש ולהתאים את הפעילות לחיים החדשים שנכפו עלינו. כך יצא שכל עולם הפגישות הווירטואליות צמח ועזרי המכירה הותאמו למכירה מרחוק. זו תקופה שלא אשכח אותה".

פעילות התנדבותית: "שותפה בפרויקט של עוגה לשבת-פעילות, אופים עוגה בימי שישי והעוגות נמסרות לאנשים ששמחים לקבל אותם".

יעדים לעתיד: "להמשיך לבנות את הארץ ולראות אותה מתפתחת וגדלה. בית הוא הדבר הכי חשוב וההשקעה הכי גדולה שאנשים עושים. זו זכות שניתנה לי להיות מעורבת בתכנן הבתים ובבחירת המפרטים עד הפרט האחרון. בנוסף, תחום השירות לדיירים זה משהו שתמיד נמצא אצלי במעלה ראשונה ומטרת העל מבחינתי היא לתת את השירות הטוב ביותר כדי שהלקוחות יהיו מרוצים".