תחילת הדרך: את דרכו המקצועית החל ב-2003 במרכז הבנייה הישראלי. בתחילה עסק כסוכן של תוכנית ליווי הנקראת "בנה ביתך בתבונה", ובהמשך ניהל את מרכז המבקרים בגעש והיה אחראי על קידום תערוכת בילדינג ותערוכת העיצוב. ב-2016 מונה למנכ"ל התערוכות של מרכז הבנייה הישראלי ומנכ"ל ועידת העיצוב והאדריכלות השנתית וועידת הבנייה הפרטית.

ב-2017 נכנס שי כשותף בחברת נאוליט ישראל, המשמשת היבואן הבלעדי בישראל של מוצרי ניאוליט משטחי פורצלן ולאחרונה מונה לסמנכ"ל הפיתוח העסקי של דקל שירותי מחשב להנדסה מקבוצת דקל. במסגרת התפקיד ייצר התקשרויות והזדמנויות עסקיות בתעשיית הבנייה תוך קידום הפלטפורמות של דקל בתעשייה.

קבוצת דקל היא הוותיקה בענף העוסקת בעריכה והפצה של מחירונים וספרות מקצועית בתחום הבנייה וההנדסה האזרחית. כמו-כן מתמחה הקבוצה בפיתוח כלי עבודה חכמים המיועדים לענף הבנייה והתעשייה. בין היתר החברה מפתחת תוכנות ואפליקציות, מחשבונים מתקדמים ופלטפורמות מבוססות ענן לניהול פרויקטים, שיתוף קבצים ומכרזים מקוונים.

פרויקטים מעניינים: הקמת ועידת האדריכלות והעיצוב במרכז הבנייה בשיתוף ערן רולס שהחלה ב-2016. "התחלנו את הוועידה הזו עם כ-200 אדריכלים תוך יצירת פלטפורמה ממוקדת לצרכיהם, הכוללת הרצאות תוכן מרתקות של אדריכלים ומומחים מהארץ והעולם ויצירת חיבורים עסקיים. ב-2019 כבר מנתה הוועידה כ-1,000 אדריכלים ומעצבים שלקחו בה חלק".

תערוכת הבנייה במרכז הבנייה הישראלי. "לפני שהאינטרנט והדיגיטל נכנסו לחיינו אנשי הנדל"ן והבנייה היו מפיקים מידע בתערוכת הבנייה שקיים מרכז הבנייה הישראלי. זה היה המקום להתעדכן. התערוכה התקיימה במתחם אקספו תל אביב, מנתה כ-250 נציגות של כל תעשיות הבנייה בישראל ושימשה במה לכל החידושים האפשריים. אל התערוכה הגיעו למעלה מ-16,000 מבקרים".

אדם שהשפיע מאוד: יו"ר קבוצת מרכז הבנייה הישראלי ערן רולס, קובי לנגליב וישראל פסטרנק, "קובי וישראל שניהם יוצאי מרכז הבנייה. ישראל היה מי שגייס אותי. מרכז הבנייה זה הבית הראשון שלי, תמיד כך היה ומשם צמחתי".

אירוע שהשפיע על הקריירה:  "2016 – אז קיבלתי את המושכות על ניהול התערוכות וועידת האדריכלות והעיצוב וועידת הבנייה צמודת הקרקע של מרכז הבנייה הישראלי. זו היתה קפיצת מדרגה".

יעדים לעתיד: "לשמור על איזונים בין קריירה ומשפחה".