תחילת הדרך:  שריפי הגיע מעולם הביטחון ללא היכרות מוקדמת בנדל"ן אך נשאב לענף באמצעות חבר קרוב שהביא אותו לחברת 'EWAVE NADLAN'. שם החל צעד אחר צעד ללמוד את עולמות התוכן בנדל"ן: שיווק ומכירה, קבוצות רכישה, יזמות ופינוי בינוי. בדרך התחבר לעולם הנדל"ן ותוך זמן מונה למנהל חטיבת התחדשות עירונית בחברה. לאחר כשבע שנים עבר לחברת אוליצקי יזמות מגורים ומונה לסמנכ"ל התחדשות עירונית בחברה.

פרויקטים מעניינים: במסגרת עבודתו ב-EWAVE  היה שותף לקידומם של מספר פרויקטים בהתחדשות עירונית ובהם: פרויקט פינוי-בינוי בבת ים הכולל 90 יח"ד להריסה ובנייה של 370 דירות חדשות; פרויקטים ברובע 4 בתל אביב ביניהם פרויקט היוקרה בפנקס 24 של חברת EWAVE, שהיום הוא לקראת היתר בנייה.

אירוע שהשפיע על הקריירה:  אבשי שגיא, לשעבר סמנכ"ל פיתוח עסקי בחברת  EWAVE ומנכ"ל חטיבת ההתחדשות העירונית של החברה וכיום מנכ"ל 'מרכז העיר נדל"ן‏'. "אבשי הוא שהכניס אותי לעולם הנדל"ן, לימד אותי תוך כדי תנועה וזרק אותי למים העמוקים. כל השאר היסטוריה"

אדם שהשפיע מאוד: "אבא שלי (אמנון שריפי ז"ל). תמיד שמח בחלקו, ראשון לעזור לאחרים, איש טוב לב ואוהב את הבריות, איש ערכי ששם את המשפחה במקום הראשון."

שני חברים טובים מהענף: "יש לא מעט אבל אבחר במי שסלל לי את הדרך -אבשי שגיא".

פעילות התנדבותית: חבר דירקטוריון בעמותת "החתול" (669) – יחידה לחילוץ של חיל האויר הקומנדו. במשך תקופה ארוכה התנדב בעמותה.

יעדים לעתיד: "בטווח הקרוב – לבסס משמעותית את זרוע ההתחדשות העירונית באוליצקי מגורים; בטווח הבינוני – להפוך את אוליצקי לחברה מובילה בעולם המגורים כפי שהיא כיום בכל תחומי עשייתה השונים: תשתיות, הנדסה אזרחית, הנדסה ימית, ביצוע וניהול פרויקטים רחבי היקף, ניהול מחצבות, יזום ופיתוח מקרקעין בארץ ובחו"ל, כריה וחציבה במכרה פתוח, פרויקטים סביבתיים והובלה יבשתית. היכולת  של חברת אוליצקי להוציא לפועל מגוון רחב של פרויקטים בכל קנה מידה למספר רב של לקוחות בו זמנית ובשווקים מגוונים נובעת  מניהול רחב וכולל, בשילוב עם מומחיות הנדסית וטכנית מהמובילות במשק".