תחילת הדרך: אפרת התמחתה במשרד נתן מאיר והחלה את דרכה כעורכת דין בתחום הליטיגציה והנדל"ן, בחלוף שנה עברה למשרד עוה"ד הררי טויסטר ושם עברה מהר מאוד להתמקד בתחום הנדל"ן. היא עבדה במשרד 13 שנים, מתוכם מספר שנים כשותפה תוך ניהול כל תחום הנדל"ן הפרטי והמוניציפלי. "המשרד הזה עיצב אותי כעורכת דין ויש לי הערכה רבה אליו", אומרת אפרת.

לפני כחמש שנים בחרה לצאת לדרך חדשה עם עו"ד גיא פרבמן. כיום המשרד נחשב לאחד המובילים בתחום הנדל"ן ובתחום ההתחדשות העירונית המייצג יזמים, חברות קבלן ובעלי זכויות שונים במגוון רחב מאד של עסקאות החל מקרית ים בצפון ועד באר שבע בדרום.

פרויקטים מעניינים: אפרת: "אנחנו מלווים יזמים, בעלי זכויות קבוצות רכישה, קבלנים, במגוון גדול מאוד של עסקאות ובהיקפים שונים ואני מוצאת שהפרויקט המעניינים יותר עבורי הם דווקא המאתגרים יותר, בדיוק במקומות שבהם הצורך הוא צו השעה, באותם בניינים רעועים שההתחדשות העירונית עבור אותה אוכלוסייה היא הדרך היחידה שבה יוכלו לזכות בממ״ד ובסביבה משופרת. סיפוק אדיר לצלוח את האתגרים בדרך ולהתקדם כל פעם צעד נוסף לעבר המטרה.

המשרד מלווה מתחמי מגורים בשימושים מעורבים, משרדים מסחר בתל אביב, רמת גן, גבעתיים, חדרה, קריית ים (כ-,1,400 יח"ד), חיפה, רעננה, פתח תקווה, גבעת שמואל, הוד השרון, הרצליה, כפר סבא, לוד, אור יהודה, קריית אונו, חולון בת ים, בהיקף כולל של אלפי יחידות דיור למגורים מסחר ומשרדים ושימושים נוספים.

אדם שהשפיע מאוד: "ההורים שלי. שכל הזמן עודדו בבית ללמוד ולהתקדם ובלי שהרגשנו הובילו אותנו למצוינות והישגיות בכל תחום שעוסקים בו".

אירוע שהשפיע על הקריירה: "החיים זה כמו דלתות מסתובבות. יש הרבה אנשים ואירועים שקרו בדרך שהביאו אותי לקבלת החלטות ולמקום שבו אני נמצאת ולצד זה לאורך השנים. גם לספורט יש תרומה משמעותית. יציאה מאזורי הנוחות והשתתפות בתחרות איש ברזל הוכיחה לי שוב כי עם התמדה ונחישות הכל אפשרי".

יעדים לעתיד: "להמשיך ולהוביל את תחום הנדל"ן והתחדשות עירונית, להגשים לאלפי בעלי זכויות את הדרך לדירה/יחידה מחוזקת וחדשה ולהמשיך להיות חלק מאוד משמעותי בהקמת מתחמי ושכונות חדשות ברחבי הארץ".