תחילת הדרך: את דרכו המקצועית החל לצד אביו שהיה קבלן בניין כך שעוד בהיותו בבית ספר יסודי ספג מאביו את יסודות המקצוע. לאחר שסיים תיכון המשיך ללימודי ישיבה למשך 6 שנים ובמהלך לימודיו החל לנהל פרויקטים של הרחבות מבנים. בתום שירותו הצבאי עסק בשיפוץ מבנים וב-2011 יצא ללימודי הנדסאות בניין למשך 3 שנים שבסיומם השתלב בעבודות ביצוע והקים בתים ווילות מהיסוד. היום עוסק רזיאל בעיקר בפיקוח וניהול בנייה וכן בפרויקטים שהוא מוציא בביצוע לצד מהנדסים ואדריכלים.

פרויקטים מעניינים: אחד הפרויקטים המעניינים שרזיאל ניהל וביצע היה מבנה שיושב על צלע הר בישוב קריית נטפים. בעלי הנכס ביקשו הרחבת הגינה, והיה ניתן לעשות זאת באמצעות בניית קיר תמך. רזיאל שאחראי היה על הביצוע בפרויקט בליווי מהנדסים ואדריכלים, הצליח למצוא פתרון שהוזיל משמעותית את עלויות הקמה והרחבת הגינה, באמצעות יצירת גינה לא סימטרית תלויה על צלע ההר באוויר.

אדם שהשפיע מאד: אמא שלי, מזל רחל עובד. "מגיל קטן השרישה בנו אות חותם אמת. חינכה אותנו להיות אמיתיים, ישרים ולא משנה מה המחיר. בענף הבנייה יש כל כך הרבה אנשים לא מקצועיים במקרה הטוב ושרלטנים במקרה הרע, לכן להיות ישר זה אחד הדברים המהותיים שמלווים אותי. אני רואה בתים של לקוחות עם ליקויי בנייה, מרפסות קורסות ונזילה בצנרת, כל זה בגלל שהעבודה נעשתה תוך חיסכון בחומרים איכותיים".

שני חברים טובים מהענף: מפקח הבנייה משה לוי ובן דודי, קבלן בנייה באזור מרכז, איתמר שררה.

אירוע שהשפיע על הקריירה: "הקורונה. עוד לפני שהקורונה פרצה תכננתי פרויקט גדול לבנייה של ארבעה בתים פרטיים בשומרון בהיקף השקעה כולל של כ-11 מיליון שקל. בעלי הנכסים חששו והפרויקט נדחה עד דלא ידע. נוסף על כך, מאז הקורונה קשה יותר להוציא אישורים לפועלי בנייה, התנאים מאד מגבילים ואטומים. נדרשת חשיבה מחודשת".

פעילות התנדבותית: "אני מוהל. לאחרונה טסתי לפינלנד למול תינוק במסגרת פעילות התנדבותית. בנוסף אני מתנדב כנהג אמבולנס וחבר בצוות כוננות של לוט"ר, לוחמה בטרור בישוב, מזה 11 שנה".

יעדים לעתיד: "אני שואף לצמוח, לגדול ורואה עצמי בעתיד הלא רחוק בעל חברת פיקוח גדולה שמעסיקה מפקחים ומנהלת את העבודה בהרמוניה".