תחילת הדרך: את דרכו החל כמהנדס ביצוע ומנהל פרויקט בחברות קבלניות וב-2016, הקים את החברה בבעלותו.

כיום החברה מתמחה בניהול פרויקטים בבנייה ופיקוח הנדסי צמוד על פרויקטים שונים ומגוונים בכל רחבי הארץ, קטנים ובינוניים, מבני ציבור ותשתיות. בנוסף החברה מתמחה במתן שירותי בדק בית לדירות חדשות לקראת מסירה ודירות יד שנייה. בין לקוחות החברה ניתן למנות את עיריית אריאל, אוניברסיטת אריאל, מישלב ואוריינט.

פרויקטים מעניינים: אור הוא הנדסאי בניין ובעל תואר ראשון במנהל עסקים בעל ניסיון בביצוע ופיקוח על מגוון  פרויקטים. הפרויקט הראשון שביצע הוא שנצרב לו בזיכרון וכלל ביצוע של שלושה בניינים באריאל שכללו 40 יחידות דיור. "זה היה פרויקט שמאד אהבתי, מוצלח מאד שנבנה במינימום ליקויים ונמסר לפני הזמן".

ניהול ופיקוח קבוצת רוכשים שהתאגדה לרכישת קרקע באריאל. "זה היה פרויקט מאתגר שחייב איגוד של שמונה רוכשים שרכשו כל אחד קרקע לבנייה של כ-160 מ"ר בנוי וביחד יצאו לדרך משותפת, ניהול ופיקוח כל הבנייה".

אדם שהשפיע מאוד: קיריל אלנברג, "בעבר היה אחד המנהלים שלי וכיום הוא שותף בחברה נוספת".

שני חברים טובים מהענף: פריאל אטיאס, לשעבר מנכ"ל חברת נצבא וכיום יזם בענף הבנייה, ואלדר גסנוב, מנהל פרויקטים ותשתיות באזור תל אביב.

אירוע שהשפיע על הקריירה: "תאונת דרכים בה הייתי מעורב לאחר שחרורי מצה"ל, בעקבותיה הייתי מרותק בבית משך זמן רב. בזמן הזה החלטתי ללכת ללמוד את תחום הבניין".

יעדים לעתיד: "להשתדל להגיע לפנסיה מוקדם כדי להקדיש זמן רב יותר למשפחה".