תחילת הדרך: מושיק הגיע מעולם העסקים היה בעלים של חברת 'לימונית' שעסקה בייבוא מוצרי טבע לישראל. בהמשך הקים את רשת בתי הטבע 'עידן הטבע', עד שמכר את אחזקותיו בחברה.

מאז 2008 הוא מכהן במועצת העיר גבעתיים בראשות סיעת "הבית שלנו בגבעתיים. שימש כמ"מ רה"ע ומאז הבחירות האחרונות משמש כמשנה לראש העיר, מ"מ יו"ר הוועדה המקומית לתכנון ובנייה ויו"ר החברה הכלכלית של גבעתיים – הזרוע הביצועית של העירייה בפרויקטים גדולים של בניית מוסדות ציבור ותשתית. בשבוע האחרון כאמור הוא מונה על-ידי שרת הפנים איילת שקד לתפקידו הנוכחי כיו"ר הוועדה המיוחדת לתכנון ובנייה חריש.

פרויקטים מעניינים: פרויקט מתחם ההסתדרות בגבעתיים – מתחם פינוי בינוי המשתרע על שטח של 103 דונם הכולל הריסה של 934 יח"ד ובנייה של למעלה מכ-3,500 יחידות דיור. "זה פרויקט שאני עמל עליו כבר כמעט 13 שנה ומעריך שבשנה הקרובה כבר יצאו היתרים".

פרויקט גדול נוסף הוא פרויקט הסיטי של גבעתיים – מרכז המגורים והעסקים העתידי של העיר. מתחם הסיטי ממוקם בכניסה המערבית של גבעתיים, משתרע על שטח של 66 דונם ועתיד לכלול יותר מחצי מליון מ"ר בנוי של בנייני מגורים, משרדים, ושטחי מסחר שתוכננו סביב כיכר מרכזית גדולה. "את הפרויקט הזה קידמתי תחת שני כובעים כיו"ר הוועדה המקומית לתכנון ובנייה ויו"ר החברה הכלכלית גבעתיים, שכעת מפתחת את המתחם". אומר גולדשטיין.

כמו כן מוביל גולדשטיין את קידום התכנון של מתחם כורזין בגבעתיים המע"ר הדרומי של העיר, והכנת תב"ע שתעצים יותר את המתחם שעתיד לכלול 11 מגדלים בני 40 קומות בעירוב שימושים.

אדם שהשפיע מאוד:  אבי, יהושע  שהיה יזם ואיש עסקים בתחום הקמעונאות בארץ ובעולם.

שני חברים טובים מהענף: ראש עירית גבעתיים רן קוניק, האדריכל רפי גראציאני, לשעבר מהנדס עיריית גבעתיים (שעבר לצפת) והאדריכל אריאל בלכר, אדריכל העיר גבעתיים.

אירוע שהשפיע על הקריירה: "נישואי לאשתי מדלן והמשפחה שלי שמניעים אותי להרחיב את מחויבות הרשות המקומית לתושבים".

פעילות התנדבותית: "מרבית פעילותי הציבורית היא בהתנדבות למען העיר והקהילה".