תחילת הדרך: אל תחום הנדל"ן נחשפה עוד כעורכת דין בתחילת דרכה כמתמחה בעסקאות נדל"ן מניב. בהמשך הדרך ניהלה בבנק הבינלאומי את מחלקת ליווי פרויקטים של קבוצות רכישה ומאז המשיכה וסללה את דרכה המקצועית ומעמדה בתחום ליווי הפרויקטים לסוגם. כיום היא מנהלת את מערך הליווי והערבויות ב'איילון חברה לביטוח' המטפלת במעל 200 פרויקטים פעילים בענף הנדל"ן למגורים ובפרט בתחום ההתחדשות העירונית.

פרויקטים מעניינים: קבוצת רכישה מגדל הגימנסיה בתל אביב, של קנדה ישראל. פרויקט מאתגר ומורכב. מתחמי פינוי בינוי גדולים בהם אנחנו מנפיקים ערבויות הן לבעלי הקרקע והן לרוכשי דירות. בתקופה האחרונה אנחנו עדים לכך שהשוק הולך ומתקדם לכיוון הזה ואני רואה בזה שינוי מבורך.

אדם שהשפיע עלי מאוד: "רו״ח שרון רייך שמונה לאחרונה למנכ"ל איילון ביטוח וחבר וועדת האשראי. שרון סייע ומסייע לי רבות בהרחבת פעילות המחלקה ופיתוח התחום בחברה. אני רואה בשרון מנטור, מורה ושותף שלי לדרך ולהצלחה".

אירוע שהשפיע על הקריירה: "פרשיית ענבל אור. הכרתי את ענבל כאשר ניהלתי את התחום בבנק הבינ״ל. הפרשייה זעזעה אותי כמו עוד אנשים רבים העוסקים והמעורבים בענף כגון גורמי מימון, רוכשי דירות בקבוצות רכישה, מארגנים, קבלנים ועוד ולטעמי השפיעה לרעה של תחום קבוצות הרכישה בישראל"

שני חברים בענף: יש לא מעט ולא הייתי רוצה לציין חבר כזה או אחר. היות ולדעתי עסקים עושים קודם כל עם אנשים שסומכים עליהם ומערכת היחסים טובה, פוריה וחברית.

יעדים לעתיד: "להמשיך להעמיק ולפתח את הפעילות בחברת איילון, להמשיך ולבסס את מוניטין החברה בתחום ובענף באמצעות יצירת שיתופי פעולה טובים ומצליחים ולעשות אך ורק עסקים טובים עם אנשים טובים, שקופים ומקצועיים".