תחילת הדרך: בשנת 1998 עם סיום לימודיו הצטרף אלכס לבנק דיסקונט לחטיבת הביקורת הפנימית. בהמשך עבר לבנק מזרחי ומונה כמנהל מדור בקרה של חדרי העסקאות במט"ח ובשקלים. לאחר מכן עבר לבנק אוצר החייל, שם החל כמנהל תחום מגזרים פיננסים ובהמשך מונה למנהל מחלקת השקעות קופות גמל. במסגרת תפקידו זה ניהל מערך השקעות בהיקף של למעלה מ-5 מיליארד שקלים.

ב-2007 החליט להצטרף לחברת הכשרת הישוב וכיום הוא משמש בחברה כסמנכ"ל בכיר לפיתוח וניהול נכסים ומנכ"ל הכשרת הישוב התחדשות עירונית.

חברת 'הכשרת הישוב התחדשות עירונית' מקדמת מעל ל-50 מתחמים בתחום ההתחדשות העירונית בפריסה ארצית. בחודשים האחרונים אישרה החברה מעל כ-5,000 יחידות דיור. לדברי אלכס: "החברה רואה בפרויקטים של התחדשות עירונית ציונות מודרנית כחלק ממימוש החזון הציוני בפיתוח ובניית הארץ. העובדה שדיירים מעניקים בידינו את הזכות להוביל ולממש את החלום הפרטי שלהם לשינוי סביבת המגורים מחייבת אותנו לפעול במלוא האחריות והרצינות. לשם כך פועלת החברה ומשקיעה תשומות עצומות במטרה לקדם, לפתח ולבנות מתחמי התחדשות עירונית איכותיים תוך קיצור ככל הניתן את משך הזמן בהליכי התכנון והרישוי".

פרויקטים מעניינים: מגדל יעקב נמרודי (בית מעריב) מגדל תעסוקה של 42 קומות בלב תל אביב; מגדל 'הכשרת הישוב' בתל אביב (בית קלקא) – מגדל בעירוב שימושים בן 60 קומות. לצד זאת קידום וביצוע מתחמי התחדשות עירונית בפריסה ארצית עם צבר דירות של מעל ל 28,000 יחידות דיור בשלבי תכנון וביצוע.

שני חברים טובים מהענף: עו"ד שלומי תור ומנכ"ל מרכז הבנייה הישראלי, איתן צור.

אירוע שהשפיע על הקריירה: " לענף הנדל"ן הגעתי על רקע ועדת בכר, בעקבותיה נדרשו הגופים הפיננסים למכור את כל פעילות ההשקעות שלהם בתחום הגמל. מצאתי את עצמי בצומת דרכים, האם להמשיך בשוק ההון ובמערכת הפיננסית, או להתפתח לכיוונים נוספים. בשנת 2007 הצטרפתי לקבוצת הכשרת הישוב לאחר שהחלטתי לשנות את האפיק בה התפתחה הקרירה המקצועית שלי ולעבור מתפקיד בכיר במערכת הבנקאית ולהצטרף לענף הנדל"ן. ממועד זה התפתחתי במספר תפקידים בקבוצת הכשרת הישוב".

יעדים לעתיד: "היעד המקצועי שניצב לנגד עיני הוא למסור את הדירות החדשות לאותם אלפי דיירים שבחרו בנו לממש יחד איתם את חלום ההתחדשות העירונית. החזון הרחב יותר הוא להמשיך ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית בישראל, לאשר אלפי יחידות דיור במוסדות התכנון ולגרום ללקוחות ולשותפים לדרך להיות מאושרים".