תחילת הדרך:  במהלך לימודיו החל פיני לעבוד כמנהל אתרים בחברת ההנדסה, קבוצת 'ברן', במסגרת תפקידו הקים 5 תחנות של סוללות 'בטר פלייס'. שנתיים לאחר מכן החל לעבוד בפיקוח וניהול פרויקטים בחברת 'שביב מהנדסים' ובהמשך עבר לעבוד בחברת 'אבני דרזניק מירון' מהנדסים כשהוא מעורב בפרויקטים של משרדים ומגורים.

לאחר חמש שנים בפעילויות מגוונות בחברות הנדסה החל ללמוד הנדסה אזרחית באוניברסיטת 'אריאל' ובתום לימודיו השתלב בחברת ההנדסה 'וקסמן גוברין גבע' כמנהל פרויקטים. ב-2020 החליט לצאת לדרך עצמאית ופתח את חברת 'פמניב פרויקטים', חברת הנדסה המספקת שירותי ניהול ופיקוח בתכנון ובניית פרויקטים חדשים למגורים, משרדים, בבנייה רוויה ובבנייה פרטית, מסחר ותעשייה. החברה מלווה את לקוחותיה בתהליך הרישוי, מנהלת את התכנון, מבצעת פיקוח שוטף על כל עבודות הבנייה ומעניקה ייעוץ הנדסי בשלבי התכנון והביצוע.

פרויקטים מעניינים:  בין הפרויקטים בהם היה מעורב מדר הם הקמת תחנות 'בטר פלייס'; מפקח בפרויקטים 'פיתוח על הים' בהרצליה של חברת עופר השקעות, פרויקט הכולל 8 בניינים בני 6-12 קומות; פיקוח על פרויקט 'בית מנצור' ברעננה, של החברה הכלכלית רעננה, פרויקט הכולל מרכז עסקים חדש בפארק ההייטק ברעננה בהיקף של כ-26,000 מ"ר בנוי. בימים אלה מעורבת חברת פמניב פרויקטים בניהול, תכנון ופיקוח פרויקט 'סוהו פארק' בכפר יונה, הכולל פרויקט מגורים משולב עם משרדים ומסחר בהיקף של כ-40,000 מ"ר.

שני חברים טובים מהענף: מנהלי הפרויקטים עדי רון וניר חי. "שניהם מנוסים בענף הבנייה והייתה לי הזכות לעבוד איתם".

אירוע שהשפיע על הקריירה: "הרגע שבו החלטתי לצאת לדרך עצמאית ולהקים את חברת 'פמניב פרויקטים'. זה רגע משמעותי עבורי בו התחלתי במסע למימוש שאיפותיי המקצועיות ובכיבוש היעדים והמטרות שסימנתי במהלך השנים האחרונות".

שאיפות לעתיד: "להמשיך לנהל פרויקטים בהצלחה ובמקצועיות ולבסס את חברת פמניב פרויקטים בתחום ניהול הפרויקטים בענף הבנייה בישראל".