תחילת הדרך: את דרכו המקצועית בשירות המדינה החל לוי-לידור כעו"ד מתמחה בפרקליטות מחוז תל אביב אזרחי, שם החל להכיר את תחומי המשפט השונים בהם עוסקים משרדי הממשלה. בהמשך עבד במשרד עו"ד המתמחה בענפי המשפט האזרחי השונים, אך עד מהרה שאף לשוב למגזר הציבורי. מאז ובמשך חמש השנים האחרונות, משמש כעו"ד בלשכה המשפטית במשרד הבינוי והשיכון ומלווה, בין היתר, את תוכניות הדיור המפוקח השונות החל ממחיר למשתכן, מחיר מופחת והיום מחיר מטרה הידועות בשם "דירה בהנחה".

פרויקטים מעניינים: ליווי צמוד של תכניות הדגל הממשלתית לשיווק דירות בהנחה לזכאים, מחיר משתכן, מחיר מופחת ומחיר מטרה. "הליווי הכולל התמודדות עם אתגרים בקידום יעדי התוכנית, עבודה מול משרדי ממשלה רבים ובראשותם רמ"י ומשרד האוצר וכן עבודה עם מאות קבלנים ומאות אלפי זכאים לאורך הדרך".

אדם שהשפיע מאוד: "בחיי המקצועיים זכיתי לעבוד עם המון אנשים שהשפיעו עליי רבות ועיצבו את מי שאני, אך לפני הכל עומדים הוריי, שרה ומאיר בונן, שחינכו אותי לאהבת הארץ והאדם. כבן לאב שכל שנותיו היה בצה"ל ולאם שכל שנותיה הייתה אשת חינוך במשרד החינוך, אין זו הפתעה ששלוש מארבעת ילדיהם עובדים בשירות הציבורי".

אירוע שהשפיע על הקריירה: "משבר הדיור. בעקבות עליית מחירי הדירות, עלה הצורך ביצירת תוכנית שתסיע לזוגות הצעירים לרכוש דירות בהנחה. עובדה זו הביאה אותי להעמיק את ההתעסקות בתחום הדיור ובמגזר הציבורי, אז התחילו לדבר על דיור בהישג יד".

פעילות התנדבותית: "במהלך השנים עסקתי במספר פעילויות התנדבותיות. גם עבדתי עם אנשים בעלי צרכים מיוחדים וסייעתי להם לממש את זכויותיהם, שלא פעם כלל לא הכירו. זו היתה נקודת השיא מבחינתי".

יעדים לעתיד: "המשך קריירה במגזר הציבורי, בכלל ובתחום הבנייה על ענפיו השונים בפרט. אני רואה חשיבות עליונה לקידום יעדים שונים בתחום הדיור, בין היתר בפרויקטים של התחדשות עירונית, ואני סבור כי אין מקום טוב יותר להשפיע מאשר מתוך המגזר הציבורי".