תחילת הדרך:  עוד בהיותו סטודנט שאף להנהיג ולהוביל ושימש אחד מראשי אגודת הסטודנטים במכללה האקדמית נתניה. בכיל 24 נבחר ללום כחבר מועצה בעיריית נתניה ושימש במגוון תפקידים, ביניהם יו"ר איגוד ערים השרון הצפוני, סגן יו"ר ועדת המשנה לתכנון ובנייה, יו"ר ועדת הביקורת ועוד תפקידים משמעותיים. בשנת 2006 הקים את פירמת עו"ד 'אברהם ללום ושות', בשנים הראשונות בעיר נתניה וכבר יותר מעשור ברמת גן ותל אביב. פירמת עו"ד שבבעלותו נחשבת לאחת המובילות בארץ ואף מעבר לים ועוסקת בענף הנדל"ן בכלל וההתחדשות העירונית בפרט, דרך הסכמי מכר ועד הסכמי מימון של עסקאות ענק במשק הישראלי. הפירמה גם מאד מוכרת בין היתר עם חדשנות וקידום החיבור שבין טכנולוגיה ונדל"ן.

ללום גם היה מעורב בשורה של תיקוני חקיקה משמעותיים בפינוי בינוי ותמ"א 38 וחתום על ארבעה ספרים מקצועיים שהוציא בתחום הנדל"ן: 'מורה דרך לעסקאות תמ"א 38' (שני ספרים), 'מורה דרך לפינוי בינוי' וספר בתחום החוזים האחידים. בנוסף, הקים את הקליניקה להתחדשות עירונית במכללת שערי משפט, מרצה בתוכניות לימודי התחדשות עירונית ולימודי נדל"ן ומחזיק בתפקיד בכיר בלשכת עורכי הדין כחבר המועצה הארצית וסגן יו"ר הלשכה.

פרויקטים מעניינים: במשך שני עשורים מלווה ללום עשרות חברות נדל"ן בישראל וכ-300 פרויקטים ברחבי הארץ הנמצאים בשלבי תכנון וביצוע שונים. "זה ממש כמו לראות תינוק שנולד, גדל והופך עצמאי. תחושת סיפוק עצומה לראות כיצד האנשים שגרו בבניינים ישנים ומוזנחים עוברים לדירה חדשה. בחלק מהפרויקטים ליווינו בעלי דירות עוד מהשלב שהחזיקו בתים פרטיים שאחר כך הפכו למגדלי מגורים. מדובר בתהליכים מורכבים מאד מבחינה תכנונית וקניינית ודרשו תיאום בין כל הצדדים, בעלי הקרקע, החברה היזמית, הביצוע, הרשות המקומית וגורמי התכנון. בפרויקטים רבים נשארתי עד היום בקשר קרוב עם הדיירים. זו הגאווה והסיפוק שלי, לראות איך הפאזל המורכב הזה מתחבר בסופו של דבר".

אדם שהשפיע מאד: אמי, תמר ללום, "האידיאולוגיה שלה לנתינה ולעשות למען האחר, זה משהו שהיה מושרש מאד במשפחתנו והשפיע עלי מאד".

חבר טוב מהענף: "מיכל מגידו, סמנכ"לית מערך ליווי פרויקטים וערבויות באילון חברה לביטוח. היא פורצת דרך במימון וללא ספק היא שניצבה בתחילת דרכי וידעה לזהות אותנו. היום אנחנו מייצגים המון גופים אך אני עדיין לא שוכח מאיפה התחלנו ומי פתח עבורנו את הדלת וסייע לנו להגיע למקום שנמצאים בו היום בתחום המימון".

אירוע שהשפיע על הקריירה: "תאונת דרכים שעברתי בגיל 16.5. תאונה קשה מאד, נפצעתי בכל הגוף כך שקרוב לשנה שכבתי בבית חולים ואחר כך עברתי שיקום. הייתי צריך ללמוד הכל מאפס, להתלבש, לנעול נעליים, ממש לשחזר את החיים בחזרה. האירוע שינה לי את ההסתכלות על החיים ומשם נובע הרצון לעשות, ללמוד וללמד, מהמקום שאני לא יודע מה יהיה מחר וצריך לעשות מהר כמה שניתן".

פעילות התנדבותית: פעיל וחבר דירקטוריון במספר עמותות ובלשכת עו"ד. כמו-כן משמש משנה לראש לשכת עו"ד ויו"ר פורום המקרקעין הארצי.

יעדים לעתיד: "לעשות טוב, להמשיך בעשיה חברתית וציבורית ובמקביל לסיים את הדוקטורט. בעתיד אני שואף להתפתח בתחום האקדמי על מנת להכשיר את דור העתיד. החלום שלי שחלק עיקרי מזמני יופנה לשם בהמשך הדרך".