תחילת הדרך:  את עבודתו בענף הבנייה החל לפני 8 שנים, אז היה שימש כעוזר אישי לאביו, נחשון קיויתי, הבעלים ויו"ר קבוצת ב.ס.ר, מהאבות המייסדים של ענף קבוצות הרכישה בישראל. בתחילה השתלב במחלקת המכירות, כאיש מכירות ושיווק. כבר אז נחשף לגורמים השונים בענף – בעלי קרקעות, אדריכלים, מתכננים, גורמי מימון, בנקאים, רשויות מקומיות ומשקיעים פרטיים ומוסדיים. כיום אמון גלעד על הפיתוח העסקי והשיווקי של הקבוצה כשלצידו עוד שישה אנשי צוות. במסגרת עבודתו, אחראי על הרחבת מאגר המשקיעים, שימור לקוחות הקצה, איתור קרקעות ומגרשים פוטנציאלים בייעודים שונים וקידום ויזום פרויקטים של התחדשות עירונית.

קבוצת ב.ס.ר החלה את דרכה בשנת 1963 כחברה הנדסה ופיקוח ובראשית שנות ה-80' הפכה לחברה יזמית והיא נחשבת החלוצה בתחום קבוצות הרכישה בישראל. החברה חתומה על פרויקטים בהיקף של למעלה מ-4,000 יחידות דיור ומעל כ-1.5 מיליון וחצי מ"ר בנוי בישראל, ומקדמת כיום מתחמי פינוי בינוי חדשים בהיקף של כ-5,000 יחידות דיור.

פרויקטים מעניינים: פרויקט NEXT TLV שהוקם ברחוב לה גווארדיה בתל אביב. – "זהו הפרויקט הראשון בהתחדשות עירונית שהחברה הוציאה לפינוי של 72 יחידות דיור ובנייה של 275 דירות בארבעה בניינים בני 7-8 קומות. הפרויקט הוא גם הראשון בארץ להתחדשות עירונית ששווק במסגרת קבוצת רכישה והיום הוא מאוכלס בהצלחה. הפרויקט הזה הוא מיוחד עבורי באופן אישי כיוון שכמחצית מהדירות שיווקתי בעצמי".

פרויקט נוסף שראוי לציון וגלעד לקח בו חלק באופן משמעותי הוא BSR CITY בצומת הרחובות ז'בוטינסקי ויצחק רבין בפתח תקווה – "פרויקט משמעותי המשתרע על שטח של כ-30 דונם הכולל ארבעה מגדלים בני 30 קומות המקיפים כיכר ירוקה, מרכז קניות, מסעדות, בתי קפה וברים לצד הקמת חניון שיכיל כ-2,500 מקומות חניה. הפרויקט קיבל לאחרונה טופס 4 לאכלוס".

אדם שהשפיע מאוד: "אבי, נחשון. הייתה לי הזכות להיות צמוד אליו בכל הפגישות של בכירי ענף הבנייה והנדל"ן ומכאן שלמדתי ממנו המון, בכל החזיתות. הוא חשף בפני את רזי המקצוע. אין ספק שכל יום פה הוא עולם ומלואו. אין לזה אח ורע. מלבד זאת אבי לימד אותי ערכים חשובים. אנחנו דוגלים ביושר ושקיפות ושמירה על המוניטין שממשיך ונבנה כבר 40 שנה".

חבר טוב מהענף: "אייל בצלאל, סמנכ״ל הכספים של קבוצת ב.ס.ר, שמלווה אותי מיומי הראשון בחברה".

פעילות התנדבותית: "ב.ס.ר מאמצת את יחידת אגוז של צה"ל במסגרת תוכנית 'אמץ לוחם' מזה 14 שנה".

יעדים לעתיד: "להמשיך ולפתח את פעילות החברה בעיקר בתחום ההתחדשות העירונית והנכסים המניבים ולהרחיב עוד את מאגר המשקיעים והלקוחות של הקבוצה".