תחילת הדרך: ההתנסות הצבאית בדוברות ויחסי ציבור היא שהביאה אותה להבנה שהיא בתחום הנכון ומשם היא מעוניינת להמשיך, להתמחות ולפרוץ קדימה. לצד לימודי התואר המשיכה לעסוק בתחום במחלקת השיווק של הטלוויזיה החינוכית וכדוברת הפסטיבל הבינלאומי לסרטי סטודנטים.

עם לידת ילדיה הבכורים, התאומים מיכל ויהונתן, עשתה את מה שנראה מהצד כבלתי אפשרי והפכה בגיל 28 לשותפה במשרד יחסי ציבור. שותפתה המנוסה והמבוגרת ממנה הציעה לה בזמנו שותפות עסקית והיא הסכימה. האמביציה להוכיח שהיא יכולה להוביל עסק משגשג ומצליח למרות גילה הצעיר והאימהות הטריה, היא שהובילה אותה קדימה. תחום הייעוץ התקשורתי ויחסי הציבור הוא בדמה וככל שהזמן עבר, פיתחה יכולות מקצועיות לצד כישורים ניהוליים. בהמשך רכשה את חלקה של שותפתה בעסק והפכה להיות בעלת המשרד.

"אני גאה לעמוד בראש חברה שמוכיחה את עצמה כל פעם מחדש כמובילה בתחומה ומעניקה שירותי ייעוץ תקשורתי אסטרטגי ויחסי ציבור, לחברות, ארגונים ונשות ואנשי מקצוע מובילים בתחום הנדל"ן".

פרויקטים מעניינים: בתחילת דרכה ליוותה גם לקוחות מתחומי הבריאות, התיירות, התעופה והרכב, אולם ככל שתחום הנדל"ן הפך להיות משמעותי בשיח הכלכלי בישראל, נמשכה להתמקצע דווקא בו.

אורלי: "העבודה הביאה אותי לקחת חלק באירועים שהם פרק בהיסטוריה של מדינת ישראל. בין השאר: יחסי ציבור להשקת קו התיירות בין ישראל לירדן עם חתימת הסכמי השלום וליווי עיתונאים מכל העולם כקבוצה הראשונה שיצאה לביקור בירדן. כמו-כן שימשתי אשת יחסי הציבור ודוברת המועצה המקימה והעיר מודיעין. מרגש להגיע אליה בכל פעם ולראות איך צמחה".

"בעשורים האחרונים הפך ענף הנדל"ן תחרותי ומכמה שחקני מפתח, הוא כולל היום שחקנים רבים המבקשים לבדל את עצמם ולבלוט. בתחום הנדל"ן על כל שלוחותיו, לייעוץ התקשורתי יש משקל רב בקביעת האסטרטגיה של הלקוח. הבחירה שלי להתמקצע בייעוץ תקשורתי דווקא לתחום הנדל"ן והתשתיות, דורשת ממני התעמקות בידע מקצועי רב ובאמצעותו להשיג שליטה אסטרטגית משמעותית במהלכי החשיפה התקשורתית עבור הלקוח, לעצב חשיבה ותודעה ציבורית ולהפוך חברות וגופים מקצועיים וטובים לאוטוריטה בתחומם".

לקוחות בולטים: חברות מובילות בתחום הנדל"ן למגורים ונדל"ן מניב, חברות תשתיות, רשויות מקומיות, ארגוני קבלנים, חברות ביצוע, חכ"ליות, מינהלות התחדשות עירונית ומארגני דיירים, מלונאות, משרדי אדריכלים, עורכי דין, שמאות מקרקעין, שיווק, גופי תוכן מובילים, חברות ניהול פרויקטים, ועוד.

פעילות התנדבותית: דואגת תמיד לתרום ממרצה וזמנה לקהילה, מתנדבת בתנועת הצופים ובעמותת 'שניר' שייסד ניר שמול.

יעדים לעתיד: "להמשיך לעסוק בתחום שאני כה אוהבת, עם לקוחות שהפכו מזמן לחברים ומשפחה, לכבוש עוד פסגות בתחום, להרחיב את מעגל המוצרים והשירותים ללקוח וליהנות מכל רגע".