תחילת הדרך: את דרכו המקצועית החל כסמנכ"ל חברת 'מדיק מדיה' שעסקה בתחום התקשורת. בהמשך שימש סמנכ"ל בחברת 'פרומרקט' והיה אחראי בין היתר להקמת כל מערך המכירה הישיר של חברת 'סלקום'. אל ענף הנדל"ן הגיע לפני כ-25 שנה כשהתחנה הראשונה שלו היתה כסמנכ"ל בחברת רשף נדל"ן ומנהל כל מערך הסניפים של החברה. ב-11 השנים האחרונות הוא עובד בחברת 'אורון נדל"ן'. משך שנים ארוכות שימש בחברה מנהל שיווק ומכירות ובשנה האחרונה עבר לנהל את תחום ההתחדשות העירונית, שמהווה עבורו אתגר חדש ומרענן.

פרויקטים מעניינים: פרויקט הדגל של 'אורון נדל"ן' בתחום ההתחדשות העירונית הוא זה המקודם ברחוב דרך השלום בתל אביב. את הפרויקט מלווה החברה שנים ארוכות מול הדיירים ועיריית תל אביב. "כמו כל פרויקט התחדשות עירונית, הדרך לוותה בהרבה עליות ומורדות, אבל אנחנו יכולים להגיד היום בגאווה שאנחנו בישורת האחרונה לפני קבלת היתרי בנייה והריסת המבנים הישנים במתחם. בשלב א' נבנה במקום 172 יחידות ובשלב ב' נגיע לפרויקט בהיקף של כ-520 יחידות דיור. האתגר לקדם פרויקט יוקרתי בתל אביב הוא גדול. אנחנו עובדים בימים אלה על הקונספט המיתוגי של הפרויקט על מנת לבססו כפרויקט יוקרה חדש".

שני חברים טובים מהענף: "שני חברים טובים מהענף שאני מאוד מעריך הם רז שרייבר ודדי אזולאי. שניהם בעלי חברות שיווק נדל"ן מאוד ייחודיות אבל מעל הכל הם אנשים מיוחדים שכיף לעבוד איתם".

אירוע שהשפיע על הקריירה: "האירוע שהשפיע על הקריירה שלי התרחש די לאחרונה. אחרי כ-10 שנים בתפקיד מנהל השיווק והמכירות בחברה, הוצע לי לעבור לתפקיד סמנכ"ל התחדשות עירונית. המעבר מתחום השיווק לתחום ההתחדשות העירונית לווה בהרבה התלבטויות. ההחלטה בסופו של דבר היתה לעשות את המהלך ולפנות את כיסא ניהול השיווק בחברה לטובת תפקיד חדש ומאתגר. לשמחתי השינוי היה שינוי חיובי שנתן כיוון חדש לקריירה הנדל"נית שלי".

יעדים לעתיד: "לפתח את פעילות ההתחדשות העירונית בחברה ולהוביל אותה להיות אחת מחברות ההתחדשות העירונית המובילות בארץ. אנחנו מנהלים כיום בחברה למעלה מ 5,000 יחידות דיור בתחום ההתחדשות העירונית".