תחילת הדרך: דודו התחתן מיד לאחר הצבא, אז גם החל ללמוד משפטים וראיית חשבון. בגיל 23 הפך לאבא צעיר והחליט לעזוב את לימודי ראיית החשבון ולהתמקד בלימודי המשפטים בלבד. עוד בהיותו סטודנט החל לעבוד במשרד עו"ד ד"ר יעקב וינרוט ז"ל. הוא הגיע לשם כסטודנט בשנת 2000 ועזב את המשרד ב-2019, לאחר פטירת של וינרוט ז"ל, אליו היה קשור במיוחד.

בשנים הראשונות עסק במשרד בליטיגציה אזרחית ופלילית (צווארון לבן וניירות ערך) ובהדרגה החל לעסוק בנדל"ן עד שבשלב מסוים היה אחראי להקמת מחלקת הנדל"ן במשרד. בשנת 2019 חבר למשרד עו"ד בעז בן-צור והמשיך בפעילותו הנדל"נית בפורמט עצמאי. מאז 2019 הקים סניף נוסף תחת שמו גם בנתניה ומאז הוא מקדם פרויקטים משמעותיים בתחום המגורים, המסחר והלוגיסטיקה, קידום תבע"ות ופרויקטים של התחדשות עירונית.

פרויקטים מעניינים: דודו אחראי על ליווי חברות נדל"ן וקידום פרויקטים רבים ברחבי הארץ לבנייה של אלפי יח"ד מצפון עד דרום. כך למשל קידום תב"ע על שטח של כ-100 דונם בשכונת דניה בחיפה; פרויקט פינוי בינוי בשכונת קריית נורדאו בנתניה של חברת "יובלים" לבנייה של כ-800 יח"ד; ייצוג חברת 'אאורה' בשכונת אזורים בנתניה לבנייה של כ-1,500 יח"ד; ייצוג של חברת 'אפריקה התחדשות עירונית בית וגג'  בפרויקט של כ-700 יח"ד בנת/542 בנתניה; ייצוג חברת 'TOP במרחבי השרון' של היזם גדי מכלוף ביחד עם חברת בית וגג – לקידום פרויקט התחדשות עירונית ובנייה של כ-1,000 יח"ד בישוב קדימה.

בנוסף מלווה משרדו דיירים במספר רב של פרויקטים של התחדשות עירונית ברחבי הארץ, ובעיקר בנתניה.

דודו חתום על קידום פרויקטים רבים ברחבי הארץ, בישוב חריש לבנייה של כ-350 יח"ד, בנייה של למעלה מ-1,500 יח"ד בבית שמש, בנתיבות, בשכונת נופים במודיעין, נווה זמר ברעננה, צור הדסה, ביתר, אפרת וירושלים. "אנחנו מייצגים קבוצות רכישה, יזמים, חברות נדל"ן ודיירים ולוקחים חלק ביצירת העסקאות הללו. בסופו של דבר אחרי 5 שנים של קידום, פיתוח ובנייה כשאנחנו מגיעים לשטח ורואים את הבית בנוי, האופניים בגינה והכביסה תלויה – אין יותר מספק ומרגש מזה".

אדם שהשפיע מאוד: עו"ד ד"ר יעקב וינרוט ז"ל. "חד משמעתית. יעקב היה שילוב נדיר של טוב לב בצורה קיצונית, חכמה, איש ספר, ורוח שידע לשלב הגות פילוסופית חילונית של אריסטו ואפלטון לצד ראשוני ואחרוני הפוסקים היהודים. אין הרבה אנשים שיודעים למזג את זה. היה לו תואר בפילוסופיה ומתמטיקה ומשפטים. תמיד היה לו הזמן לטפל בכל אדם שהגיע אליו עם מצוקה אישית, לראות את האדם ולא לשכוח מהיכן בא".

חבר טוב מהענף: עו"ד מאיר מזרחי, מומחה למיסוי מקרקעין, "מנטור, אח גדול וחבר קרוב".

אירוע שהשפיע על הקריירה: "מה שנתן לי את הדחיפה הראשונה לעסוק רק בנדל"ן היתה התארגנות מאסיבית של אוכלוסייה חרדית בבית שמש ב-2009 שביקשו לזכות במכרזי רמ"י. הם הגיעו למשרד עו"ד וינרוט והייתי אחראי על קידום הפרויקט שלהם ובנייה של כ-550 יח"ד. זה היה הפרויקט הגדול המשמעותי שעשיתי בנדל"ן וליווינו אותם משלב ההתמודדות במכרז ועד מסירת מפתח. הפרויקט הזה הוא שהניע את התהליך להקמת מחלקת נדל"ן במשרד".

פעילות התנדבותית: שימש דירקטור מטעם הציבור בהתנדבות בשיפוץ בניין הבימה בתל אביב. כיום נאמן לבניית בית יתומים בנתניה ע"ש סמי שמעון.

יעדים לעתיד: "השאיפות הן בעיקר בתחום האישי- משפחתי, לראות את הילדים גדלים ומתחילים את חייהם הבוגרים. במישור המקצועי, אני מודה על מה שיש. כבשתי הרבה פסגות שלא חלמתי להגיע אליהן, נקווה להמשיך ולראות פרויקטים מסתיימים ומתאכלסים".