תחילת הדרך: נחשף לענף הבנייה כבר בגיל צעיר, כשהתלווה לאביו, הנדסאי בניין במקצועו. לצד משיכה לענף הבנייה, הוא נמשך לעולם נוסף – חיי הלילה של תל אביב ובמשך זמן רב שילב בין שני המקצועות, כשבבוקר עבד בבנייה ובלילה הפיק אירועים. ב-2005 הצטרף לאביו ששהה באותה עת בארה"ב, והצטרף לעבודות הבנייה עם אביו. לאחר שש שנים חזר ארצה עם ניסיון והחלטה להתמקצע בענף הבנייה בתחום ניהול ופיקוח פרויקטים.

את החברה שבבעלותו 'אמיר הרשקוביץ בע”מ' פתח לפני כ-15 שנה. כיום עוסקת החברה בפיקוח עבודות בנייה וניהול פרויקטים מורכבים, בתים פרטיים, דירות ובתי יוקרה, משרדים ומבני תעשיה ומסחר. החברה מלווה את הפרויקט החל משלבי היזום והפרוגרמה עד שלב התכנון, הביצוע והאכלוס ובנוסף מתמחה בתחום רישוי עסקי והוצאת היתרים וכוללת מחלקה של תכנון, ליווי עסקים,  ייעוץ בטיחות ייעוץ סניטרי וייעוץ נגישות .

פרויקטים מעניינים: הפרויקטים שליווה ופיקח כוללים בין היתר ליווי והקמה של מרכז לוגיסטי (מרלו"ג) באזור התעשייה עמק חפר, בהיקף של 3,000 מ"ר בנוי על שטח של כ-7 דונם. כמו-כן פיקח וליווה הקמת וילות בעיקר באזור קיסריה, תל אביב, הרצליה פיתוח וחדרה וכן שיפוץ דירות יוקרה ופנטהאוזים של ידוענים הכוללים, חיפויי שיש, חשמל חכם, גימורים מיוחדים ובריכות שחייה שקופות.

אדם שהשפיע עליך: "אבי, דניאל הרשקוביץ. מודל לחיקוי עבורי".

שני חברים טובים מהענף: "המהנדס ארסלאן זחאלקה מחברת 'מצוק מהנדסים חדרה' והאדריכל נסטור סנדבק".

פעילות התנדבותית: "בין היתר מבצע פרויקטים בהתנדבות לעמותות שונות"

יעדים לעתיד: "להמשיך להתפתח ולעשות דברים שאוהב".