תחילת הדרך: רועי הקים ביחד עם אחיו שחר את החברה בשנת 2007 ,אחרי 7 שנות עבודה ולימודים בחברת 'דני ואביב פיקוח'. מאוחר יותר הצטרף גם האח השלישי, מתן  ויחד עוסקים שלושתם בניהול ופיקוח פרויקטים מזה  15 שנה.

חברת גרין משלבת ידע וניסיון רב בביצוע מבנים עם התמחות במבנים לשימור וידע בתכנון הנדסי במגוון רחב של מבנים החל מבנייה חדשה, תוספות ותמ"א 38. החברה מספקת שירוִתי ניהול פרויקט החל מהשלב המוקדם ביותר של התכנון תוך ליווי התכנון האדריכלי, בחירה ותיאום יועצים, מתן הערכות עלות ומשמעויות ליזם, עריכת מכרז לקבלנים וסיוע במו"מ, פיקוח, מתן פתרונות בשטח ולבסוף מסירת הפרויקט למזמין כולל תיקון ליקויים ושנת בדק. בין היתר לחברה ניסיון עשיר בניהול, תכנון וביצוע פרויקטים בתחום מגורים, משרדים מלונאות, מבני ציבור, תעשיה ולוגיסטיקה.

פרויקטים מעניינים: רועי בחר לציין פרויקט ברמת השרון שבו התרחשה תקלה, ודווקא מהמקום הזה של התקלה החברה לקחה אחריות ופתרה אותה במהירות וביעילות מבלי שייגרם ללקוח כל נזק. "מהמקום הזה יצאנו מחוזקים והלקוח הפך לאחד הממליצים שלנו .אנחנו הרווחנו שיעור בחשיבות הירידה הרגעית הזאת לטובת התפתחות וצמיחה".

אירוע שהשפיע על הקריירה: רועי: "פירוק השותפות בחברה בה עבדתי כשכיר הביאה אותי להבנה שהגיע הזמן לפרוס כנפיים ולעבור לקדמת הבמה. הרגשתי בשל לקחת את המושכות ולהקים ביחד עם אחיי עסק משלנו ומאז אנחנו עובדים בסיפוק רב כשותפים ואחים".

אדם שהשפיע מאוד: בפן המקצועי – איתן קליגמן, בעלים של חברת החלונות אפקס. "מאז שאני זוכר את עצמי, איתן תמיד היווה עבורי השראה לרצינות, מקצועיות ושאיפה למצוינות. יחד עם אבי הם מקדמים ומפתחים אין סוף פתרונות בתחומים רבים, הרבה מעבר לחלונות. איתן למעשה הראשון לזהות, לבדל ולהרים את המפקחים לראש הפירמידה בשורה אחת עם האדריכלים. חלק גדול ומשמעותי בהכרה וההבנה שקיימת היום, באשר לנחיצותו של מפקח בנייה, היא בזכותו של איתן והקשרים המצוינים שיש בין המפקחים השונים. זו לגמרי עבודה של איתן ואנו רואים בו אבא גדול שלנו ושל יתר הקולגות שלנו".

ברמה האישית – סבו, סמי רייך. "סבא סמי שהיה רפתן ברמ"ח איבריו, ממנו למדתי מוסר עבודה. מיום שאני זוכר את עצמי עד שהוא הלך לעולמו (מוקדם מידי) הוא היווה עבורי דוגמא לחריצות, רצינות והתמדה". שני

חברים טובים מהענף: ירון רשף, בעלים של חברת הגינון ״רותם גינות ״ ואיתי גיל, בעלים בחברת “איתי גיל הנדסה”.

פעילות התנדבותית: "חברתנו לוקחת חלק בסיוע ותרומה לאירוע שנתי שנקרא 'גלגלים של תקווה' ובו משתתפים רוכבים ובעלי צרכים מיוחדים ברכיבה אתגרית משותפת.

יעדים לעתיד: "לקום כל בוקר עם תשוקה לעשייה, להגשים ולבנות ללקוחות שלנו את בית חלומותיהם, להתמקצע ולהתייעל ובעזרת ה' לפתוח בקרוב את השלוחה הנוספת שלנו שתעסוק בתחזוקת בתים".