תחילת הדרך: המשיכה שלה לתכנון עירוני נולדה בסמינר שנה ג' כשהנושא היה "אשדוד תכנון מול מציאות", עיר שתוכננה להפליא על הנייר ונכשלה ביישום לאורך שנים. הכישלון התכנוני יצר בי רצון ללמוד כיצד ליצור ערים, שכונות ופרויקטים שיצליחו בפועל. בסיום הדוקטורט שאפה ליישם את התיאוריות הכלכליות החדשניות שלמדה.

ביחד עם בעלה, פרופ' אבי דגני, מומחה למערכות מידע גיאוגרפיות, שקדה על פיתוח מודלים של מיקום ופריסה של שימושי קרקע: מגורים, תעסוקה, משרדים, מסחר ושימושים נוספים. יישום המודלים הצריך מידע עדכני ומדויק ולכן הקימו את מכון הסקרים, שהפך למכון הסקרים הגדול בישראל, המשרת את כל ענף המחקר הכמותי והאיכותני, בתחומי פרסום, שיווק, מיתוג ושביעות רצון.

חברת גיאוקרטוגרפיה שבבעלותה עובדת עבור הסקטור הפרטי (רוב החברות הגדולות בישראל) והציבורי כרשויות מקומיות ומשרדי ממשלה, ומלווה מאות פרויקטים של היתכנות כלכלית והערכת פוטנציאל כלכלי של נכסי נדל"ן מניב. כמו-כן היא שותפה לעשרות תוכניות מתאר, החל מתוכנית מתאר ארצית לפריסת בתי חולים ולמוסדות בריאות (בעבודה), תוכניות לפיתוח של אזורים, ערים, שכונות, התחדשות עירונית, דיור להשכרה, מעונות סטודנטים ודיור מוגן. אחראית על היתכנות כלכלית וליווי של כ 70% מהקניונים ומרכזי המסחר בישראל, עשרות סניפי רשתות כמו קואופ הריבוע הכחול, הום סנטר, סינמה סיטי וכו'.

פרויקטים מעניינים: "בחו"ל – הקניון הראשון של רבת עמון בירדן, סניפי הום סנטר ביוון, סניפי סינמה סיטי בספרד ובפורטוגל ובית חרושת למכוניות בקזחסטן. בישראל, פרויקטים חלוציים בישראל כמו: המלצה לפתח את שכונת אם המושבות במקום ביח"ר בפתח תקווה, המלצה לפתח את הפרויקט הראשון לדיור להשכרה בהרצליה, המלצה על בניית מגדלים עם מאות דירות במגדלי TLV  בתל אביב, תכנון כלכלי ותיירותי של עמק החולה, תכנון ההתחדשות של מתחם שרונה, יפו העתיקה ונמל תל אביב".

אנשים שהשפיעו מאד: שלושה פרופ' הבכירים ביותר בכלכלה עירונית :פרופ' דוד פינס, פרופ' יוסי ברכמן מהחוג לכלכלה אוניברסיטת תל אביב ופרופ' דני שפר מהטכניון.

אירוע מעניין בחיי:  "נסעתי עם שמעון פרס ז"ל לוועידת השלום בקזבלנקה, כאחת מחמש הנשים שייצגו את הקהילה העסקית בישראל. אפילו קיבלתי נשיקה מיאסר ערפאת".

פעילות התנדבותית: עד לאחרונה היתה חברה במשך מספר שנים בהנהלת איגוד המתכננים הישראלי, וכן חברה משך שנים בהנהלת הפורום הישראלי לעירוניות ובשדולת הנשים.

יעדים לעתיד: "למרות שגיאוקרטוגרפיה פועלת בהצלחה ושומרת על איכות גבוהה כבר 34 שנים, ומעסיקה מאות מועסקים בשנה, אני שואפת להמשיך ולפתח תחומים חדשים נוספים, הנוגעים בתחומי הפעילות של החברה".