תחילת הדרך: ניסיון של מעל 25 שנים בנדל"ן. כסטודנטית חיפשה אתגר וכסף זמין ובחרה לעבוד במשרד תיווך שם הקימה מחלקת VIP לנדל"ן מניב ומשרדים. משם התקדמה לתפקידים בכירים בקבוצות מובילות כגון: מבני תעשיה, אפריקה ישראל, אזורים, פועלים השקעות, אביב ובעלת חברה עצמאית הפעילה בעולמות של ניהול פרויקטים יזמיים.
בספטמבר 2019 מונתה למשנה למנכ"ל בקבוצת אביב.

"אני אוהבת אנשים, מו"מ, יצירתיות, תמיד להיות חלק מפתרון ושילוב של כל זה יחד עם ההבנה העסקית- כלכלית יצרו את הרצון לעסוק בתחום שהוא חיידק שקשה להינתק ממנו".

פרויקטים מעניינים: בהיותי בעלת חברה אחד הפרויקטים המעניינים היה " אביב שלי" פרויקט לשכירות ארוכת טווח 281 דירות ברמת השרון של קבוצת אביב, שעד היום משמש מוקד עלייה לרגל לחברות יזמיות שלומדות על ניהול ותפעול פרויקטים מסוג זה.
קריית הממשלה תל אביב בפינת הרחובות קפלן-בגין במתחם דרום הקריה. הפרויקט הוקם ביזמות משותפת של  חברת מחצית היובל מקבוצת אפריקה ישראל וחברת מנרב – מירב ניהלה את המגדל מטעם שני הצדדים.
הפרויקט כלל מורכבויות של פרויקט בעירוב שימושים: בניין ממשלה שעליו בניין משרדים פרטי ומסחר (כ- 100,00 מ"ר סה"כ).

פעילות התנדבותית: מאז התיכון מירב מלווה נערים ונערות בעולמות של חינוך, ובשנים האחרונות התנדבה במרכזי נוער בסיכון ומרכזי למידה (נוער שנפלט ממסגרות).
מירב גם פעילה בליווי נשים בדרכן המקצועית וחיזוק מעמדן במגזר העסקי ובנדל"ן.

אדם שהשפיע עליי: "אמא שלי שאיבדתי אותה בשנה האחרונה. אישה יפה, חכמה, משכילה שלימדה אותי סובלנות וראיית הטוב, אהבת האדם, לשאוף ולאהוב את בחירותיך והכי חשוב… המשפחה זה הלב."

יעדים לעתיד: "שהילדים שלי יהיו מאושרים ויסללו דרכם כל אחד לכיוון הרצוי לו כשאני תמיד אהיה שם בשבילם. לגביי – להמשיך ולהצליח בנדל"ן, להתפתח ולפתח ערוצים נוספים"