תחילת הדרך:  החל ברשות מקרקעי ישראל כיועץ משפטי במחוז ירושלים. לאחר ארבע שנים וחצי בתפקיד יצא ללימודי מחשבת ישראל ופילוסופיה. את לימודיו לא סיים, לאחר שהוצע לו לחזור לשירות המדינה כיועץ מקצועי לשר הבינוי והשיכון אריאל אטיאס ב-2009. עשור שנים לאחר מכן, בתקופתו של שר הבינוי והשיכון משה כחלון הוא התמנה למנכ"ל המשרד ולפני כשנתיים אישר דירקטוריון מפעל הפיס (שבבעלות השלטון המקומי) בראשותו של אביגדור יצחקי, את מינויו למנכ"ל מפעל הפיס.

פרויקטים מעניינים: דרייפוס נחשב לאחד המנכ"לים המוערכים בשירות הציבורי, המזוהים בעיקר עם יישום תוכנית הדגל של השר כחלון, "מחיר למשתכן". "בחברה הישראלית כמעט הכל מתחיל ונגמר בקרקע, בתכנון ובנייה. את תוכנית מחיר למשתכן הובלתי לצד שר האוצר משה כחלון ויו"ר מטה הדיור דאז, רו"ח אביגדור יצחקי. הרגשתי שאני נמצא במקום הנכון ובזמן הנכון. קידמנו יחד תוכנית ענק והרגשנו שאנחנו באמת נותנים תקווה לאלפי זוגות צעירים. עם כל הביקורת שספגנו, הרגשנו שאנחנו באמת מצילים פה את הדור הצעיר. למעשה נכנסנו לראשונה לנישה שהממשלה מעולם לא נכנסה אליה באופן הזה ובהיקף הזה. זה היה מבחינתי אירוע דרמטי ומכונן".

כמנכ"ל מפעל הפיס פועל דרייפוס בין היתר לפתח עצמאות רחבה ככל  האפשר לרשויות המקומיות באמצעות פרויקטים במגוון רחב של תחומים. "מהותו של מפעל הפיס הוא לסייע לרשויות המקומיות, להיות קשוב לצרכים שלהן ולהגשים את ייעודם למען תושביהן. מתוך הבנה זאת, הציב אביגדור יצחקי בשנים האחרונות את קידום תחומי החברה והרווחה בראש סדר העדיפויות. לצד זאת, אנחנו ממשיכים להשקיע משאבים רבים בתחומי פיתוח תשתיות שהגדול שבהם הוא פרויקט ארצי  להצבת מתקנים סולאריים באלפי מבני ציבור ברשויות המקומיות בכל רחבי הארץ. פרויקט זה למשל משלב בין הרצון שלנו לתרום לסביבה נקייה וירוקה יותר לבין יצירת הכנסות לרשויות שאולי בעתיד אף יבואו לידי ביטוי גם במחירי החשמל".

"כמנכ"ל מפעל הפיס שפועל מתוקף היתר המדינה, אני מייחס משמעות רבה מאד לתפקידי בהיבטים של האחריות התאגידית. אני משקיע הרבה מזמני על מנת לשמור על טוהר המשחקים וההגרלות וכמובן להקפדה מלאה של כלל הארגון על הערכים והנהלים המחייבים אותנו  במסגרת "משחקים באחריות". כמו-כן אני פועל לקדם מודל שישכפל ויגדיל את מועדון המנויים של מפעל הפיס וייצר ערך רב ככל האפשר ללקוחותיו. המועדון גדל ומייצר כוח צרכני שיכול לעשות רק טוב הן למנויים, הן לעסקים הקטנים ואפילו לסייע לחקלאים בדרום – כפי שעשינו בתקופת הקורונה".

אדם שהשפיע מאוד: "אדם שמאד הרשים אותי הוא שר האוצר משה כחלון במסגרת עבודתנו המשותפת על פרויקט "מחיר למשתכן", אותו הוביל. באמת מדובר במהלך יוצא דופן".

שני חברים טובים מהענף: אביגדור יצחקי – "למדתי הרבה ממנו, זה לא נדל"ן, אלא ניהול מערכות, כמי ששרת בעבר כמנכ"ל משרד רה"מ, הוא לא מפחד והולך עם האמת שלו".

אדם נוסף הוא יובל פרנקל ז"ל מי ששימש מנכ"ל חברת הדיור הציבורי עמיגור, אשר הלך לעולמו בימים האחרונים. היה איש חסד וסייע לאלפי משפחות וקשישים".

אירוע שהשפיע על הקריירה: "המחאה החברתית שפרצה ב-2011. המחאה הניעה פה את הכל, הממשלה פשוט שינתה דיסקט ואת התפיסה שהייתה נהוגה. מדובר בהכרה משמעותית במעמד הביניים, שעד אז אף אחד לא חשב לעזור למעמד הזה. להיפך, ראו אותו כמממן ותורם לנחשלים. מחיר למשתכן זה מעמד הביניים, תוכנית שהממשלה החליטה לקחת ולתרום מיליארדי שקלים למעמד הזה. זה לא היה קורה אילולא המחאה שפרצה".

יעדים לעתיד: "להציב אתגרים עם משמעות ותרומה לחברה הישראלית".