תחילת הדרך: רוחמה היא אשת ציבור ישראלית המוכרת מפעילותה הפוליטית כחברת כנסת ובהמשך שרת התיירות, השרה המקשרת בין הממשלה לכנסת וסגנית יו"ר הכנסת.

את דרכה הפוליטית החלה כחלק מהצוות המקצועי הקרוב שהוביל את בנימין נתניהו לראשות הממשלה, לצד אביגדור ליברמן, שר האוצר הנוכחי ומי ששימש בזמנו מנכ"ל הליכוד. לאחר הזכייה בבחירות, נבחרה לנהל את לשכת ראש הממשלה. במהלך השנים כיהנה כסגנית ומ"מ שר הפנים וכשרת התיירות. כחברת כנסת קידמה רפורמות ופרויקטים רבים במסגרת המשרדים אותם הובילה יזמה והעבירה חוקים הקשורים ברווחה חברתית וכלכלית, שהשפעתם על רווחת הפרט ניכרת עד היום.

מאז יוני 2019 רוחמה מנכ"לית חברת 'השתתפויות בנכסים', חברת ניהול נדל"ן עם ניסיון של מעל 50 שנה.
החברה מעניקה כיום שירותי ניהול אחזקה לכ- 1,400,000 מ"ר ושירותי ניהול השכרות לכ-500,000 מ"ר ב- 160 נכסים מניבים בפריסה ארצית. החברה עומדת על 99% שיעורי גבייה ו 97% שיעורי תפוסה. בין הפרויקטים המנוהלים על ידי החברה יש בנייני משרדים, מבני תעשיה, חניונים ומקבצי דיור.

פרויקטים מעניינים: בשנות כהונתה בכנסת עסקה רבות בחקיקת חוקים ויצירת התנאים המתאימים למלחמה בעוני ולביטחון התזונתי של ילדי ישראל. "כמי שגדלה בשיכון המזרח בראשון לציון, היה לי חשוב מאוד לתת הזדמנות שווה לכל ילדי ישראל, הנוער והצעירים, להצליח בדרכם. אחד החוקים שאני גאה בו מאוד, הוא "חוק ארוחה יומית לתלמיד" שנתן לכל הילדים והנערים באשר הם זכות לקבל ארוחה אחת חמה לפחות, ביום. חוק נוסף הוא מע"מ במזומן, חוק שעזר מאוד לעסקים הקטנים להתמודד עם התשלומים לרשויות והגדלת תזרים המזומנים. במהלך הקריירה הפוליטית שלי זכיתי לעבוד עם שלושה ראשי ממשלה ופגשתי מנהיגים מרשימים רבים.

על הבחירה להצטרף לחברת השתתפויות בנכסים אומרת רוחמה, "הבחירה שלי לנהל את 'השתתפויות בנכסים' קשורה להמשך הסיוע שלי לשכבות החלשות, מלבד היותה של החברה עסקית, את רווחיה של החברה אנחנו משקיעים בחזרה בחברה הישראלית, מתוקף היותנו חברת בת של הסוכנות היהודית, המסייעת לחיילים בודדים ולעליית יהודים לארץ, במיוחד בתקופות משבר כמו ימי מגפת הקורונה ובימים אלה, ליהודים הבורחים מהתופת המתרחשת באוקראינה".

השפיעו עלי מאוד: מנחם בגין ונלסון מנדלה – שני מנהיגים ששינו ועיצבו את חייהם של רבים בעולם.

שני חברים טובים מהענף: "שר האוצר אביגדור ליברמן. אדם מוכשר, פוליטיקאי ותיק ומנוסה שאצלו מילה זו מילה ותמי מוזס – אחת מהנשים החכמות והמשפיעות על העולם העסקי".

אירוע שהשפיע על הקריירה: "האירוע שהשפיע באופן משמעותי על חיי הם לידת שני ילדיי, שהפכו אותי לאם, וחיזקו אצלי את ההרגשה שאני חייבת לעשות הכל כדי שילדי ישראל יחיו בעולם טוב יותר ממה שאני חוויתי".