תחילת הדרך:  ערן הגיע מעולם החשבונאות והחל את הכשרתו המקצועית כרואה חשבון באחד התאגידים הגדולים בתחום, ארנסט אנד יאנג (EY). לאחר תקופה לא ארוכה הגיע למסקנה שזה פחות התחום שלו ופנה לעולם הפיננסי. הוא השתלב בפירמת הייעוץ 'גיזה זינגר אבן' ועסק בליווי תהליכי מימון של חברות, בדגש על חברות נדל"ן, בהובלת תהליכי דירוג חברות, הנפקות, אג"ח וגיוסי הון פרטיים. דרך התמחות במימון נדל"ן ב-2011 הגיע לחברת הנדל"ן 'אזורים' ושם עסק בטיפול בכל נושא המימון של החברה. זה היה זמן קצר לאחר שהחברה נרכשה על-ידי היזם ואיש העסקים הרשי פרידמן כשהחברה היתה במצב פיננסי די רעוע. בתחילה החל ערן במיצוב המצב הפיננסי של החברה. חצי שנה לאחר מכן מונה לסמנכ"ל הכספים של החברה ובמשך חמש השנים הבאות המשיך לעסוק במיצוב החברה.

ב-2016, החלו להתהוות בישראל תהליכים רגולטורים שאפשרו לפתח דיור להשכרה בישראל. באותו זמן החל ערן לגבש אסטרטגיה בשיתוף מנכ"ל אזורים היוצא להקמת קרן ריט של החברה לדיור להשכרה. במקביל לתפקידו כסמנכ"ל הכספים של החברה קידם פעילות זו, ברכישת נכסים, ייזום ואכלוס וקרן הריט של החברה היתה השחקן הראשון שיזם פרויקטים לדיור להשכרה בראייה אסטרטגית להחזיקם לטווח ארוך. הנכס הראשון שרכשה החברה ב-2016 הושכר כבר ב-2018 ומאז החלו לנסות ולהנפיק את הקרן בבורסה בישראל כקרן ציבורית. ב-2020 הושלמה הנפקת אזורים Living שערן משמש המנכ"ל שלה עד היום.

פרויקטים מעניינים: הפרויקט המשמעותי שביצע ערן הוא הקמת קרן הריט של חברת אזורים שהיתה בין הראשונות בישראל שהוקמה ב-2016. "הקמנו את הקרן בראייה ארוכת טווח. זה מהלך הכי מרתק שעשיתי בחיי. יש פה שילוב של יוזמה וראייה מאד ארוכה קדימה. כשהתחלנו לדבר על דיור להשכרה הסתכלו עלינו בעיניים ספקניות וכיום הקרן של אזורים היא השחקן הבולט שמקדם את הפעילות הזו כרציונל עסקי של דיור להשכרה ארוך טווח. בכלל זה ניתן לציין פרויקטים שאנו מקדמים בתחום, כגון פרויקט מיקרו Living בבת ים עם חזון חדשני של תפיסת מגורים עם דירות קטנות וחללים משותפים שנותן מענה לסקטור של רווקים וצעירים. גם בחיפה אנחנו מקדמים פרויקט דומה של מיקרו Living המיועד לאוכלוסייה צעירה, דירות בנות חדר או שניים, חדרי סטודיו עם חללים משותפים, חדר כושר וחללי מוזיקה".

אירוע שהשפיע על הקריירה:  "2008 משבר ליהמן ברדרס. את הקריירה שלי התחלתי במשבר הפיננסי דוט קום, של תחילת המילניום ב-2000. במשבר הפיננסי של 2008 זו הייתה הפעם הראשונה שחוויתי והסקתי שהכלכלה היא מעגלית, שלא תמיד הכל עולה. היינו בתקופה שעשינו הרבה דברים בארץ ובחוץ לארץ, במזרח אירופה והתרחבות כלכלית גדולה, דרך עולמות מימון ונדל"ן, מן מפץ גדול של התרוממות גדולה והמשבר הדרמטי שם הכל בפרופורציות אחרות ונתן לי להבין שלא על הכל ניתן לשלוט. זה לקח אותי מקום יותר מיושב ומחושב" .

יעדים לעתיד: "להמשיך לצמוח. להביא את הקרן אזורים LIVING להיקפים של אלפי יחידות דיור בישראל".