תחילת הדרך: החל את דרכו המקצועית כרואה חשבון, מנהל כספים ומנכ"ל בתעשיות הספורט וההייטק. בין היתר שימש מנהל כספים של מועדון הכדורגל מכבי תל אביב' וחברת 'קסמבה' הישראלית ובהמשך כמנכ"ל מועדון הכדורגל הפועל תל אביב ובית התוכנה 'נטפוס'. כמו-כן משמש גיא כדירקטור במספר חברות לרבות חבר מליאת הרשות לבקרת תקציבים בהתאחדות לכדורגל בישראל.

ב-2010 הצטרף לחברת שירותי הנדל"ן פרופרטק נכסים ומאז הוא מכהן כשותף מנהל בחברה. ב-2021, בהחלטה עם שותפיו הפכו את החברה לבינלאומית לאחר מיזוגה עם חברת אביסון-יאנג שעוסקת מעל 200 שנה, במתן שירותי נדל"ן עם התמחות בתיווך נדל"ן עסקי – משרדים, ריטייל לוגיסטיקה וקרקעות.

פרויקטים מעניינים: השילוב שנרקם בתקופת הקורונה עם חברת אביסון יאנג הבינלאומית, לאחר מגעים שהתקיימו עם החברה במשך כשנה. על היתרונות בהקמת סניף בינלאומי בישראל אומר גיא, "ישראל אמנם קטנה אבל היא סטארט-אפ ניישן. למיזוג החברות יש השפעה בעיקר על רקע זה שבבורסה האמריקאית נסחרות מאות רבות של חברות ישראליות וקיימת דרישה גדולה של חברות ישראליות להקים סניפים בחו"ל ולהיפך".

אביסון יאנג הצליחה בתוך זמן קצר של פעילות בישראל לבצע עסקאות קנייה ומכירת נכסים ללקוחות שלה בסכומים משמעותיים.

אירוע שהשפיע על הקריירה: "לאחר תקופה קצרה בפרופרטק-נכסים הבנתי שלהיות חלק מגוף בינלאומי זה must ולכן בחרנו את החברה שהכי מתאימה לערכים שלנו  – אביסון יאנג. זה היה תהליך ארוך, מאתגר ומשמעותי מאד".

פעילות התנדבותית: "בגיל 56 אני עדיין עושה מילואים כסמח"ט בחיל האוויר. ימי מילואים רבים מאד מידי שנה. בעבר הייתי פעיל בארגון 'רוטרי', ועמותת עלם הפועלות למען הקהילה".

יעדים לעתיד: למצב את אביסון יאנג כחברת שירותי הנדל"ן הטובה בישראל ולתת ללקוחותינו שירות אפילו טוב יותר מהשירות המעולה שהם מקבלים כיום.