תחילת הדרך: מחרז החל את דרכו המקצועית ב-87' במשרד תכנון קונסטרוקציה של פרופ' אידלמן. שלוש שנים אחר-כך נקלט בחברת 'פבר' ושם עבד עד לרכישת החברה ב-2006. הוא החל בפבר כמהנדס ביצוע, המשיך כמנהל פרויקטים, מנהל אגף יזמות ובתפקידו האחרון בחברה שימש סמנכ"ל יזמות. במהלך עבודתו בפבר נשלח ללונדון והקים את מחלקת היזמות. התחנה הבאה שלו היתה ב-2009 אז הצטרף לחברת 'אשדר' מקבוצת אשטרום בתפקיד סמנכ"ל הנדסה.

בשבוע האחרון (הרבה ברכות אמנון) מונה לתפקיד סמנכ"ל פיתוח עסקי ויזמות בחברת 'משכנות בראל' בבעלותם של אריאל בבלי וסאפי אלשייך. במסגרת תפקידו יפתח את תחום יזמות הנדל"ן בחברה וינהל את כל פרוייקטי הנדל"ן החל משלב התכנון והרישוי עד קבלת היתרי בניה וקבלת טופס 4.
חברת משכנות בראל נמצאת בתהליך צמיחה בשנים האחרונות ואחראית על צבר פרויקטים בהיקף של כ-6,000 יחידות דיור (חלקם עם שותפים).

פרויקטים מעניינים: במהלך 12 שנות עבודתו בחברת 'אשדר' הצליחה החברה לשלש את היקף הפעילות השנתי. בין הפרויקטים הבולטים שביצעה החברה בתחום המגורים הוא פרויקט 'טריו בחיפה' – פרויקט ייחודי ברמת בנייה גבוהה הכולל 300 יח"ד; 'מגדל 'סיידוף' בירושלים – מגדל יוקרתי שהוקם לצידו של מבנה לשימור ופרויקט 'אשדר בקאנטרי' בעיר נתניה – בהיקף של כ-600 יח"ד לצד פרויקט 'אגמים בנתניה' הכולל 500 יח"ד נוספות.

תחביב: ספורט, קולנוע, טיולים.

אדם מהענף שהשפיע מאוד: אליהו פבר, הבעלים של חברת פבר. "אדם עם אופקים רחבים, המון ידע בהנדסה שהקים במו ידיו חברה משפחתית מיוחדת באופייה", דברי מחרז.

אירוע שהשפיע על הקריירה: מחרז: "העבודה בפבר. במסגרתה הקמתי את אגף היזמות ובמשך 7 שנים עבדתי בישראל ובלונדון. העבודה העניקה לי פרספקטיבה מעניינת לחיות בשני העולמות".

שאיפות לעתיד: לצמוח עם 'משכנות בראל', להקים ולפתח את מחלקת היזמות בקבוצה.