מהיכן זה התחיל: ההכרות של רוסק עם ענף הבניה והנדל"ן החלה ב-1993, כאשר הגיעה לבנק אדנים ככלכלנית במחלקת ליווי פרויקטים בסקטור הנדל"ני. לאחר 13 שנה בהם גם ניהלה את המחלקה, עזבה את הבנק.

בתחילת 2007 עברה לבנק ירושלים שם ניהלה את סקטור ליווי הבנייה. לאחר שעזבה את בנק ירושלים ב-2017, הקימה עם שותפיה אורי פז (לשעבר מנכ"ל בנק ירושלים) וירון בלנק (בעל השליטה בקבוצת גלים) את חברת מכלול המתמחה במימון חוץ בנקאי של פרויקטים למגורים.

על חברת מכלול: מכלול קמה מתוך מחשבה על בנקאות אחרת. זה אותו מוצר מימוני שנמכר גם על ידי המערכת הבנקאית ותחרותי לה, אך הדרך אליו היא מאוד שונה. רוסק מגדירה זאת כ"סיירת מימון". התהליכים בקבוצה קצרים וממוקדם יותר, הבירוקרטיה נמוכה משמעותית, הגמישות גדולה והצוות המקצועי יודע לתת מענה אד-הוק לאתגרים שצצים במהלך הפרויקטים ולא נצפו מראש. עד כה היקף פעילות האשראי אליו הגיעה הקבוצה הינו כ-8 מיליארד שקלים הפרוסים על למעלה מ-170 פרויקטים, מקרית שמונה ועד אשדוד.

דמויות מעוררת השראה: "סא"ל עמנואל מורנו ז"ל – אדם פורץ דרך שנהרג בפעילות מבצעית במלחמת לבנון השנייה. איש של צניעות וענווה ואהבת הארץ.

דמות נשית מעוררת השראה עבור רוסק זו אמה, שעלתה לארץ כילדה מתימן, יתומה מאב. "למרות נתוני פתיחה לא פשוטים, בנתה בית לתפארת. היא מעולם לא ויתרה וממנה למדתי שהבית הוא הדבר החשוב ביותר בחיים, עוגן ואי של שפיות", דברי רוסק.

מוטו: "עסקים עושים קודם כל עם אנשים"

אירוע שהשפיע על הקריירה: החלטה לצאת מהמערכת הבנקאית עם כל הניסיון והתובנות שהצטברו במהלך השנים בנושא מתן אשראי

יעדים לעתיד: להמשיך ולהוביל את תחום המימון בענף הבנייה בארץ ישראל