תחילת הדרך: לאחר חמש שנים כעו"ד בתחום המסחרי עברה מעוז לארה"ב, שם התקבלה לעבודה בחברת 'אמדוקס' וגויסה למחלקת הנדל"ן של החברה. זו היתה ההכרות הראשונה של מעוז עם ענף הנדל"ן, במסגרת תפקידה ניהלה פרויקטים נדל"ניים בכל צפון אמריקה. לאחר חמש שנים חזרה ארצה, וגוייסה לחברת ההיי-טק NICE כמנהלת נכסים ותשתיות גלובאלית, והיתה אחראית, בין היתר, על קידום פרויקטים, הקמה ותפעול של משרדים בארץ ובעולם וביניהם בארה"ב, הודו, יפן, סין, הונג-קונג ויבשת אירופה. לאחר 7 שנים בNICE,  מילאה מעוז תפקידים של סמנכ"לית נדל"ן ופרויקטים בחברות חללים משותפים בפריסה מקומית וגלובאלית.

פרויקטים מעניינים: בתחום המשרדים, בסט ייזום מקבוצת בסט מובילה את פרויקט BST Prime בנוף הגליל. פרויקט משרדים הכולל 23,000 מ"ר בנוי בשלב א'. הפרויקט ממוקם על תחנת הרכבת הקלה העתידית שתחבר את נוף הגליל לחיפה.

בתחום המגורים מובילה מעוז את מערך השיווק והמכירות לפרויקט BST אור ים, באור עקיבא, מזרחית לקיסריה. הפרויקט כולל 8 בנייני מגורים בהיקף של 232 יח"ד, 92 מהם המשווקות בשוק החופשי (על ידי דרא), והיתר בתוכנית מחיר למשתכן. הדירות בנות 3,4,5,6 חדרים, דירות פנטהאוז וגן, מאופיינות בתכנון ייחודי  ומפרט עשיר. הפרויקט, אשר תוכנן בקפידה על ידי משרד האדריכלים MY ARCHITECTS,  שוכן בסמיכות לפארק ירוק והשכונה כולה מאופיינת בריאות ירוקות וקריית חינוך במרחק הליכה מהבית. שביל אופניים בן 4 ק"מ בלבד יחבר את השכונה לחוף הים של קיסריה.

תחביבים: קריאת ספריו של הסופר האמריקני ג'ון גרישם, טיול בשדות עם הכלב קורי,  אותו אימצה בתקופת הקורונה ותרומה לקהילה באמצעות שמירת קשר שוטף עם זוג ניצולי שואה וכן התנדבות כמנטורית במסגרת ארגון "קרן שמש".  בנוסף מעוז גרופית של אוכל מיוחד וחופשות אקזוטיות בעולם (ועל כך יעיד עמוד האינסטגרם שלה).

חברים טובים מהענף:  מנכ"ל פארק עתידים, שגיא ניב. "על שהוא מוביל לאחרונה קמפיין לשיח מכבד ועל היותו איש צנוע ועניו", מסבירה מעוז. "אני מעריכה את עפעילותו הענפה בפארק, תוך ניהול שיח מכבד והדדי".

נטלי מרשל, "אוטוריטה בתחומה, המשווקת מגדלי משרדים באזור המרכז"", דברי מעוז.

אירוע שהשפיע על הקריירה: המעבר לנדל"ן לאחר  13 שנה בעולמות ההיי-טק. מעוז הבינה שבשלב זה היא  הגיעה ל"תקרת הזכוכית" שלה, לאחר שהיתה שותפה בפעילויות חשובות ומשפיעות וחוותה את התרבות העסקית כמעט בכל יבשת בעולם. "המעבר היה חד, לא רק במעבר מזירת ההיטק לזירת הנדל"ן, אלא גם המעבר מהזירה הגלובאלית לזירה הלוקאלית".

יעדים לעתיד – תמיד להיות במקום של עשייה  משמעותית ומשפיעה, הן בקריירה והן בהישגים האישיים.