איך זה התחיל? אחרי הלימודים דניאלה החלה את דרכה המקצועית כשכירה במשרד שעסק בניהול ופיקוח הנדסי ותוך שנים ספורות פרשה והקימה את 'פז כלכלה והנדסה' אותה היא מנהלת עד היום.

על פז כלכלה והנדסה: בתחילת הדרך החברה התמקדה בתחום הפיקוח הפיננסי וניהול פרויקטים, לאחר מכן הורחבו תחומי הפעילות לשמאות, תכנון  ולייעוץ נדל"ן. היום פז כלכלה והנדסה מעסיקה 75 עובדים ונחשבת לחברת ייעוץ הנדל"ן הגדולה בישראל והיא מייעצת למשרדי ממשלה, למנהל התכנון, לרשויות מקומיות וכמובן למגזר העסקי והבנקאי.

פרויקטים מעניינים: פז כלכלה מעורבת בתחומים המעניינים ביותר בענף  כמו תמ"א 70 סביב תחנות המטרו, פרוייקטי שכירות ארוכת טווח, ייעוץ למדיניות בנושא התחדשות עירונית, גיבוש וליווי הסכמי הגג ופינוי מחנות צה"ל ממרכז הארץ.

חבר טוב בענף: "בעיקר בזכות מרכז הבנייה הישראלי והאירועים התוססים שהמרכז יזם בענף בשני העשורים האחרונים אפשר לומר שכולנו בענף חברים טובים ואני תמיד מצפה למסיבה הבאה ולהופעה הבאה באווירה לא פורמלית וחברית", דברי פז-ארז.

מוטו: סוד ההצלחה של חברה מוצלחת ושל מנהל מצליח הוא ההון האנושי שהוא אוסף סביבו.

תחביבים: סקיפרית חובבת שיט, ספורט ימי וכל מה שקשור בים

אירוע שהשפיע על הקריירה: ההחלטה לצאת לדרך עצמאית בגיל צעיר

שאיפות לעתיד: להמשיך ללמוד, להתפתח, להשפיע ולהנות מהדרך

שמחה שנפל בחלקי: פז-ארז: "ליהנות כל יום מהעשייה ולהמשיך ללמוד ולהתפתח גם אחרי 30 שנה של עיסוק במקצוע. אני מעריכה את המזל שנפל בחלקי ולא רואה את זה כמובן מאליו. מאחלת לכל אחד ואחת לא לוותר על השאיפות והחלומות ולהתמיד עם התשוקה, אשר תהיה יותר חזקה מכל קושי או מכשול".