תחילת הדרך: לאחר שהשתחררה מהצבא החלה בחיפוש עצמי. באותה תקופה, לפני כ-20 שנה, פגשה חבר קרוב שהקים עם משפחתו קבוצת רכישה והציע לה להצטרף. זה היה יזם הנדל"ן ישראל זעירא, היום בעלים ומנכ"ל חברת הנדל"ן 'באמונה'. מהעבודה ב'אמונה' נחשפה לעולם הנדל"ן, נשאבה והתאהבה במקצוע והחליטה להקים חברה עצמאית.

עם השנים עברה לגור באזור הגולן. שם החלה לעבוד בחברה הכלכלית 'גולן' והיתה שותפה בקליטת משפחות חדשות. במסגרת תפקידה היתה אחראית לקבל את המשפחות הנקלטות ולהוות עבורן גוף מקשר לכל הנושאים הבירוקרטים, החל מרכישת מגרש וטיפול מול הרשויות, המועצות והחוזים המשפטיים. מתוך צורך של האוכלוסייה הנקלטת החליטה להקים את "בית בגולן".

פרויקטים מעניינים: ליווי פרויקט להקמת בית למשפחה שאחד הילדים סובל משיתוק מוחין קשה. גלר נדרשה להקים את הבית כולל בריכה טיפולית בתוכו. גלר: "מצד אחד הבריכה "טיפולית" אך מצד שני בגלל שזה בית פרטי היא לא הוגדרה כך. מה גם שנדרשנו להקימה בשטח העיקרי של הבית, ביציאה מהסלון. לשם כך קיבלנו אישורים רבים ובהמשך הפרויקט נתקל במורכבויות תקציביות. זה אחד הפרויקטים שאני מאד מחוברת אליו רגשית שהיווה עבורי אתגר מטורף וסיפוק בלתי רגיל".

תחביב: איפור לתיאטרון ומצנחי רחיפה.

אדם שהשפיע מאד: גלר: "סבתא מרים, אמא של אבא. אישה חזקה ועצמאית, ששרדה את השואה ונשארה עם חיות וחדוות יצירה ועשיה. אדם מהענף – ערן רולס, שהצליח לחבר אותי בתחילת הקריירה לאנשים מיוחדים בתחום הבנייה הפרטית".

אירוע שהשפיע על הקריירה: החשבונית הראשונה שהוציאה על ליווי בית. "זה העניק לי 'אור ירוק', שיצאתי לדרך".

פעילות חברתית/ציבורית: גלר מעורבת בעשיה רבה למען הצפון, בפיתוח האזור, קידום צעירים ונשים. בסבב השני של בחירות 2019 היתה בין מקימי 'מפלגת הצפון' והתמודדה לכנסת. אף שלא עברה את אחוז החסימה הצליחה להעלות את המודעות לחיזוק  הפריפריה בדגש על אזור הצפון. כמו-כן גלר מלווה נשים שרוצות לפתוח עסק ומסייעת בהקמת מיזמים תעסוקה בצפון ובגולן בפרט.

 יעדים לעתיד: "שהחברות יצמחו ויתפתחו ושאייצר עתודה ניהולית צעירה וכך אתפנה לדברים הקשורים לעשיה חברתית".