תחילת הדרך:  בין השנים 2011 ל-2014 עבד כמרכז שבט שחר ביקנעם ובהמשך ניהל את מחלקת הנוער בעיר, במטרה לקדם את ילדי העיר ולסייע לילדים שלא תמיד מצליחים להשתלב במערכת החינוך הרגילה.

בשלב הבא, חברו הטוב ביותר רועי בן שלוש סמנכ"ל סלע בינוי דאז, הציע לו להיכנס לחברה, אז בתחילת דרכה, כאיש מכירות. בזכות החום והמשפחתיות של החברה לצד העניין הרב שגיליתי בתחום הנדל"ן הבין כבר מהיום הראשון שזה המקום בשבילו. מאז חלפו 8 שנים בהם הספיק לנהל את מכירות החברה באזור הצפון כולו ובהמשך נכנס לתפקידו הנוכחי תוך קבלת הפיקוד על מערך המכירות הארצי של החברה שבונה אלפי דירות ברחבי הארץ.

פרויקטים מעניינים: פרויקט 'גן העיר' בנהריה – "זכיתי להיות ממובילי פרויקט ההתחדשות העירונית הראשון שנעשה בפריפריה וכלל כ-180 יחידות על חורבות 34 דירות בשיכונים מטים ליפול".

בהמשך לקח שחף חלק בשורה של פרויקטים מיוחדים כגון 'הכרמל הירוק' שהיה מאתגר בזכות בנייתו לתוך וואדי תלול בלב חיפה, פרויקט 'המשתלה' שרוקם עור וגידים בימים אלה בשכונת קטמון בירושלים ומאופיין בתכנון מרקמי מורכב וייחודי המשתלב בתמהיל הבנייה הייחודי של השכונה, ופרויקט 'וילה אכזיב' במסגרתו מוקמות וילות יוקרתיות במרחק 150 מ' בלבד מקו החוף היפה בישראל".

חברים מהענף: "רועי בן שלוש, בעלים ומנכ"ל חברת 'צור טאואר', הבונה אלפי יח"ד באזור הצפון.  "רועי הוא החבר הטוב ביותר שלי מאז שירותנו הצבאי המשותף".

שי אבוחצירה, מנכ"ל סלע בינוי. "שי מלווה אותי כמו אח גדול עוד מהימים בהם פעלנו ביחד באגודת הסטודנטים של אוניברסיטת חיפה והובלנו שורה של מאבקים ורפורמות".

איתמר סלע, בעלי חברת סלע בינוי. "איתמר האמין בי מהרגע הראשון ונתן לי את ההזדמנות ואת הכלים להגשים יחד איתו את חלומם של אלפי זוגות צעירים בדרכם לדירה בישראל".

אירוע משמעותי ששינה את חיי: "ב7/7/2017 נפרדתי מאחותי סלעית ז"ל שקיבלה באופן מפתיע את מחלת הסרטן בו נלחמה 134 ימים, כאשר אני ומשפחתי לא זזים ממיטתה. ביחד עם תמיכת חברת סלע בינוי ניסינו לאתר תרופה עבורה, אך לצערנו ללא הצלחה."

פעילות ציבורית / התנדבותית: "מתנדב עם נוער במצוקה במתנ"ס של שכונת נווה יוסף בחיפה. לצד זאת אני מתנדב בארגון 'איחוד הצלה' ומסייע לארגון בהובלת קמפיינים ארציים, מתוך אהבה גדולה לארגון ואנשיו שמבצעים מלאכת קודש".

יעדים לעתיד: "להמשיך לצמוח, ליזום ולשווק פרויקטים חדשניים, יצירתיים וברמה הגבוהה ביותר בכל רחבי הארץ יחד עם חבריי בסלע בינוי, וההון האנושי המדהים והחם של החברה. ביחד, אין פסגה שלא נכבוש".