פרויקטים מעניינים– כששימש מנכ"ל עיריית כפר סבא, היה אמון על פרויקט "מחיר למשתכן" בשכונת הדרים. בתפקידו שווקו למעלה מ- 500 יחידות דיור במחיר מוזל לזוגות צעירים, תושבי כפר סבא.

לאחרונה אישרה מליאת הוועדה המקומית לתכנון ובנייה כפר סבא תוכנית להקמת מתחם מעונות סטודנטים לצד שירותים ומסחר נלווה ברחוב הגבורות ורופין והוא עתיד לכלול מעונות סטודנטים שיושכרו בעלות נמוכה כשמחציתן ייועדו לתושבי העיר. בנוסף, יוקמו במתחם מבני שירותים ומסחר נלווה לשימוש הציבור כמכון כושר, מסעדה, מכבסה ומרפאות. לדבריו, "במסגרת תוכנית האב להתחדשות עירונית שאנו מובילים, מטרתנו היא להשיב לעיר את תושביה הצעירים. זה אחד מיעדינו לשנים הקרובות".

אירוע שהשפיע על הקריירה– רצח רבין שטלטל את המערכת הפוליטית ואת המדינה כולה השפיע עליו רבות ולאחריו החליט לשאוף לקרירה ציבורית ארוכת טווח, תוך שהוא מציב לעצמו תמיד לחתור למען מה שהוא מאמין בו, ולא לקבל את המציאות כעובדה קיימת.

פעילות התנדבותית– בעברו שימש כפעיל חברתי וקהילה בשכונות, ובצעירותו השתתף בפעילות תנועות הנוער.

יעדים לעתיד– התחדשות עירונית בשכונות הוותיקות של העיר: כיוספטל, אלי כהן, כיסופים ותקומה, תוך קידום פרויקטים לזוגות צעירים ושכירות ארוכת טווח. במקביל, המשך פיתוח מואץ של אזורי התעסוקה והפיכת העיר כפר סבא למובילה בכל התחומים.