תחילת הדרך: רועי החל לעבוד בחברת 'סלע ביצוע' כמהנדס ביצוע תוך כדי לימודיו כסטודנט. החברה בזמנו הייתה קטנה מאד ומנתה שלושה אנשים בלבד. עם הזמן ותוך רכישת ניסיון, התקדם ומונה לתפקיד מנהל פרויקט, כשהוא אחראי לקידום מספר פרויקטים למגורים באזור הצפון. לאחר שמונה שנים בחברה בתפקיד זה, מונה לתפקיד של מנהל אזור, ובימים האחרונים החל בתפקידו החדש כסמנכ"ל ביצוע בחברה.

חברת 'סלע ביצוע' מונה מעל 80 עובדים והיא אחת המובילות בהקמת פרויקטים למגורים ברחבי הארץ. החברה מתמחה בבנייה ויזמות משלבי תכנון ועד ביצוע ביותר מ-4,000 יחידות דיור במגוון פרויקטים בפריסה ארצית.

פרויקטים מעניינים:  אחד הפרויקטים החשובים של החברה הוא פרויקט רמת אפעל החדשה, הכולל בנייה של 397 דירות בעשרה בניינים בני 10-14 קומות המוקם בשכונת מגורים חדשה סמוך לרמת אפעל ובית החולים שיבא ברמת גן. "מדובר בפרויקט הדגל של החברה, הכולל עוד חניונים וקומות מסחר. פרויקט מאתגר מאד מבחינה לוגיסטית הדורש עלייה לקרקע עם בנייה של עשרה בניינים במקביל בתקופה של מגפת קורונה ועיכובים בשרשרת אספקה. הפרויקט מזמן אתגרים רבים איתם אנחנו מתמודדים בהצלחה".

פרויקט נוסף שרועי גאה וזוכר אותו הוא הראשון שניהל כמנהל פרויקט – בניין מגורים בן 70 יחידות דיור בנהריה. "זה פרויקט שהוקם בסטנדרט בנייה מאד גבוה באמצעותו הכתבנו את איכות הבנייה של 'סלע ביצוע' ומאז ממשיכים לבנות בנייני מגורים באותה רמה, נותנים את המוצר הטוב ביותר בכל הפרמטרים ובמגוון הפרויקטים של החברה, גם אלו של מחיר למשתכן, מחיר מופחת ואחרים. זה הערך המוסף שלנו".

אדם שהשפיע עלי: אורי נעלי, מנכ"ל "סלע ביצוע". "הוא המנטור שלי, לימד אותי את יסודות התחום, איך לעבוד ולעמוד בסטנדרטים של ניהול וביצוע מבלי להתפשר".  

יעדים לעתיד: "לסיים את כל הפרויקטים בזמן ובאיכות שהצבנו לעצמנו באופן בלתי מתפשר. לעמוד בלו"ז ובתקציב. באופן אישי, אני שואף להתקדם בענף הביצוע לפרויקטים ואתגרים חדשים ומעניינים".