תחילת הדרך: רוני בריק עבד במשך שלוש שנים בבניין ותוך כדי עבר השתלמות ולימודים לקבלת תעודת קבלן רשום. עם סיום לימודיו וקבלת תעודת הקבלן הרשום פתח חברה לייזום ובניה שבמסגרת הפרויקטים הראשונים של החברה הוקמה שכוונת קוטג'ים צמודי קרקע ברעננה. מפרויקט זה המשיך לפרויקטים נוספים והביא את החברה להתרחבות ובניה של פרויקטים רבים נוספים.
פרויקטים מעניינים: התחדשות עירונית של חברת אשלי לי-רן המתמחה בתחום פינוי-בינוי ובהם פרויקט בתל אביב לפינוי 90 יח"ד והקמה של 280 יחידות – הפרויקט מאוכלס.
פרויקט פינוי ברעננה של 48 דירות ואכלוס של 154 דירות חדשות וכן תכנון בעירוב שימושים של מגדלי מגורים בגבעתיים בשילוב משרדים ומסחר הכוללים עוד 6 גני ילדים בהיקף של כ-670 דירות.
אדם מהענף שהשפיע עלי: אורי דורי ז"ל קבלן, יזם חבר.
פעילות ציבורית: לשעבר נשיא התאחדות הקבלנים. פעיל בהתאחדות הקבלנים בוני הארץ עשרות שנים בתפקידים מובילים ובהם יו"ר האגף ליזמות ובניה וסגן נשיא ונשיא התאחדות בוני הארץ.
היום משמש בריק נשיא הכבוד של התאחדות הקבלנים בוני הארץ ויו"ר ארגון קבלני השרון המאגד כ-300 קבלנים יזמים ובונים בשרון.
הישגים בענף: בין ההישגים שהגיעה ההתאחדות באמצעותו ניתן למנות את הגדלת כמות העובדים הפלשתינים, הארכת תקנות שב"ס, ביטול מרכיב המע"מ בערבויות חוק מכר, המהלך לרישוי עצמי, פיצול מכרזי קרקע במנות קטנות, מדדי איכות והובלת תחום החדשנות בענף הבניה באמצעות הקמת קהילת חדשנות ביוזמת ההתאחדות ובשיתוף משרד הבינוי והשיכון ומשרד הכלכלה.
יעדים לעתיד: ביצוע פרויקטים של התחדשות עירונית. "זו משימה שכל פעם מרגשת אותי מחדש. אין דבר יותר מרגש מלראות את הדיירים המפונים יוצאים מהדירות החשוכות שגרו בהם עשרות שנים ונכנסים לדירות חדשות. אלו יעדים שהצבתי לעצמי לשנים הבאות".