תחילת הדרך: לאחר שחרורו מהצבא בשנת 2006 הקים יחד עם 2 טייסים נוספים, רועי דור וערן חפץ חברה שעסקה בתחומי לייפסטייל ונדל"ן (קבוצת 141). כיום הקבוצה עדיין קיימת עם אותם השותפים והיא מחזיקה בבעלותה של 2 חברות סטרטאפ וחברת הנדל"ן 'אנשי העיר'.

פרויקטים מעניינים: שני פרויקטים שמסמלים את התפתחות החברה מהקמתה ועד היום, הראשון הוא פרויקט קליי 18 בתל אביב הכולל 24 יחידות דיור. מדובר בפרויקט הראשון שהסתיים במסגרת הריסה ובנייה ברובע 4 ונמסר לדיירים. פרויקט נוסף הוא פינוי-בינוי ברחוב  לה-גאוורדיה 35-45 בתל אביב. מדובר בפרויקט הגדול ביותר של החברה כיום  הכולל 420 יחידות דיור.

אדם מהענף שהשפיע מאד: חן: "האחד, זה איציק ברוך, שותף בתחילת הדרך באחד הפרויקטים הראשונים שלנו. למדתי ממנו המון, איש מקצועי ואמין. אדם נוסף זה אבישי בן-חיים מנכ"ל רוטשטיין המהווה עבורי מודל לחיקוי ניהולי שנוהג תמיד לעבוד ברוגע, בשלווה ובגובה העיניים".

שני חברים טובים מהענף: רועי טוויזר, סמנכ"ל הכספים בחברת רוטשטיין – "היינו יחד בקורס טיס והוא הסיבה שבגללה התחברנו לחברת רוטשטיין וגילינו הון אנושי יוצא דופן".

אדם נוסף הוא אלעד פלדהקר מקבוצת ורטיו השקעות – "חבר המון שנים ומאוד מעריך את הפעילות השקטה והצנועה שלהם בתחום".

אירוע שהשפיע על הקריירה: "ההחלטה לפני 7 שנים לפעול רק בתל אביב ולא בערים אחרות, ללכת עם האהבות שלי. תל אביב היא עיר מיוחדת במינה והפרויקטים באנו מבצעים בה תמיד מרגשים".

פעילות ציבורית/התנדבותית: "חוץ ממילואים יום בשבוע , מקפידים כל שנה לקחת את כל העובדים בחברה ולעשות אירוע תרומה משמעותי. בפעם האחרונה צבענו ושיפצנו במו ידינו כיתות שלמות בפנימיה לילדים במצוקה".

יעדים לעתיד: "להצליח להוביל מהפיכה בתחום המגורים בתל אביב תוך הבנה שפרויקטים לא נגמרים במסירת המפתח אלא רק מתחילים. זה שינוי תפיסה גדול, ההבנה שחברת נדל"ן לא צריכה רק לבנות או ליזום אלא צריכה להיות חלק משמעותי מסגנון החיים ואיכות החיים בדירות שאנו חיים בהם".