תחילת הדרך: הוא נולד למשפחת רופאים שהעבודה הקשה, הנתינה והלמידה היא נר לרגליהם. הוא החליט "לסטות מן הדרך", לבחור במקצוע שלא כולל לימודים ריאליים. כך הגיע לפקולטה למשפטים של האוניברסיטה העברית.

לאחר לימודיו התמחה במשרד עו"ד י. סלומון-ליפשיץ, אחד המשרדים המובילים. זמן לא רב לאחר מכן הקים את המשרד שבבעלותו, הנחשב כיום לאחד הגדולים באזור חיפה והצפון שעיקר פעילותו בתחום הנדל"ן עם דגש על התחדשות עירונית.

פרויקטים מעניינים: המשרד מלווה פרויקטים בחיפה והצפון משלב היזום, דרך הליכי התכנון והבניה ועד לשלב האכלוס. בדרך הזו המשרד שותף להקמת שכונות חדשות וליווין מאז שהיו גבעות שוממות עד להפיכתן לשכונות מגורים תוססות.

אחת מהן היא שכונת נווה הדר בחיפה (ואדי רושמיה), במקור גבעה כמעט שוממה התאפיינה עד לאחרונה בבתי אבן בודדים בהם שוכנו משפחות ותיקות מהתקופה שלפני קום המדינה כמו גם ופולשים למיניהם. בשכונה שהתאכלסה לפני כחצי שנה מתגוררות היום 178 משפחות, בעיקר זוגות צעירים. משרד ברנט היה מעורב בפיתוח והקמת השכונה מאמצע שנות ה-90' שלב הקצאת הקרקע, דרך תכנון וביצוע, מכירת הדירות ורישומן.

דוגמא נוספת היא  פרויקט התחדשות עירונית ברחוב חביבה רייך בעיר הכולל פינוי של כ- 200 דירות ישנות וקטנות ובניה של למעלה מ– 600 דירות חדשות.

תחביבים:  חתירה בקיאק, רכיבה על אופני שטח.

שני חברים טובים מהענף: מנכ"ל נקסט-אורבן התחדשות עירונית יוסי כהן. ברנט: "אנו הולכים יד ביד בפרויקטים עצומים שעתידים לשנות את פני חיפה ולחדש שכונות שלמות".

שמאי המקרקעין דותן דרעי, העובד עם ברנט מזה 25 שנה. ברנט :"חבר לדרך, איש מקצוע בכל רמ"ח אבריו".

פעילות חברתית: ישב בהנהלת 'אנוש' – עמותה לבריאות הנפש ובהנהלת עמותת 'אילן' ומתנדב כיום בין היתר בעמותת 'לקראת שבת' המספקת מזון לנזקקים לפני שבת.

מוטו: כמעט הכל בחיים עניין של החלטה ובחירה. הרבה מאוד תלוי בנו.