תחילת הדרך: למקצוע האדריכלות נחשף דוד לאחר הצבא כשנוכח כי התחום משלב בין שני העולמות שחי כל חייו, בין קלידי הפסנתר והתוכנה. שם החל המסע שלו, במהלכו גילה, בזמן לימודיו, כי גם אמו בהכשרתה היא אדריכלית אלא שלא עסקה בתחום. מהעבודות המעטות בהן עבד גיבש ביקורת על ההחלטות המתקבלות בענף ולמד מה לא לעשות. אז גם החליט לפתוח את 'סטודיו רואי דוד', זה קרה לפני 11 שנה.

ההזדמנות שנקרתה בדרכו באה מצד חבריו, שהחלו גם הם להתפתח לענפי יזמות ולייף סטייל. אחד מהם, הוא חברו שהקים את מסעדת 'מלגו ומילבר' בפינת רוטשילד-מרמורק שביקש שיעצב את המסעדה. בהמשך  קיבל הזדמנות נוספת שהקפיצה אותו לעולמות ההיי-טק כשחבר קרוב העוסק בגיימינג ביקש שיעצב משרד של כ-700 מ"ר. לדוד לא היה מושג כיצד לגשת לפרויקט, הוא עבד קשה, גם עבודות פיזיות, עשה טעויות הרבה אך הצליח לעמוד במשימה ובלו"ז עד שלמקום הגיע צוות מ'גוגל' וביקש לסקר את הפרויקט העיצובי.

תיעוד הפרויקט הוא שהביא את דוד לפרסום ותהודה. הוא החל לזכות בפרסים על ביצועו ולקבל עבודות נוספות לעיצוב חללי עבודה של חברות היי-טק. אחת מהן היתה 'אדגר השקעות' שבשליטת ביטוח ישיר. שם, במגדל אדגר 360 בתל אביב, החל לעצב חללי עבודה תוך השענות על קווים מנחים של מותגים עולמיים. משם, הדרך לפרסום כבר היתה קצרה.  אחד מהם זה פרסום ב'גלובס' בתוכנית '40 מתחת ל-40', מנהיגות צעירה בישראל. חשיפה זו היא שנתנה לו גם מקום "לדברר" את משנתו האדריכלית בפני סטודנטים לאדריכלות.

עסקאות מעניינות – אחד הפרויקטים האחרונים שביצע המהווה עבורו פריצת דרך זה המרכז הטכנולוגי של חברת המכשור הרפואי האמריקאית אדוורדס לייפסיינסז (Edwards Lifesciences) בשטח של כ-6,000 מ"ר בפארק העסקים קיסריה. הפרויקט מחויב לקו העסקי של החברה העוסקת בפיתוח ומתן פתרונות לחולי לב. משם עוצב כל הפרויקט הנראה כמו חדרי לב ועורקים ומתעסק בפתיחה וסגירה – פתיחת תקרות ומחיצות תוך הסתכלות על הקרביים של המבנה. הפרויקט מאד נקי ואלגנטי המשלב רמת טכנולוגיה גבוהה.

אדם מהענף שהשפיע מאד : האדריכל תומס הת'רוויק. "אני מרגיש שאנחנו חולקים השקפות עולם דומות. הנרי יצר פרויקטים יוצאי דופן, רגישים וחכמים עוד בהיותו צעיר והצליח להיות המשרד היותר משמעותי בעולם העיצוב והאדריכלות. הוא השראה הכי גדולה עבורי".

תחביבים: נגינה, ציור עם צבעי מים ועפרונות רישום (ציוריו נמכרים גם בעולם), ואספן פרטי אומנות.

אירוע שהשפיע על הקריירה: ההחלטה ללכת לדרך עצמאית. "הרגשתי שיש לי יותר מדי מה להציע ולהגיד. המסעדה היתה אירוע מכונן ומשם החלה התמכרות".

מוטו –לא לעצור

יעדים לעתיד – להיכנס לתחום האומנויות, לייצר מוצרים ואובייקטים שמתארים את "הקול שלו" ולהפיץ אותם.