תחילת הדרך: החל את דרכו בענף בגיל 22 כמנהל פרויקטים במרכז בינוי בצה"ל, לאחר סיום התואר הראשון בטכניון. בהמשך ניהל פרוייקטי מגורים בחברת דניה סיבוס ולאחר מכן שימש מהנדס החברה של קרסו נדל"ן. החל מספטמבר 2021 והיום סמנכ"ל הנדסה של גשם בפארק.

פרויקטים מעניינים: "כל פרויקט שבניתי במהלך הקריירה היה מעניין, ובעיקר פרויקטי תמ"א 38 חיזוק ותוספת שיש בהם גם התמודדות עם דיירים המתגוררים בפרויקט, בנוסף להתמודדות ההנדסית".

אדם מהענף שהשפיע מאוד: הבוסים שלו עד לאחרונה בקרסו נדל"ן, רונן לבן סמנכ"ל הנדסה וחמי שאול מנכ"ל ההתחדשות עירונית. "למדתי מהם המון על יזמות ונדל"ן. לפניהם, זמיר ביתן מהנדס ראשי בדניה סיבוס שממנו למדתי המון ביצוע".

שני חברים טובים מהענף: עידן שמש, בעלים של חברת ניהול ופיקוח ומשה בן ארי, מנהל פרויקטים בקרסו נדל"ן.

אירוע שהשפיע על הקריירה: סלמונט: "עברתי תאונת דרכים לפני כ-6 שנים לאחר שנרדמתי בתום יום עבודה של 20 שעות, וניצלתי בנס ללא פגע. ברגע זה הבנתי שהחיים חשובים יותר מהעבודה וצריך לדעת לשלב בין שניהם ובטח שלא להישאר בעבודה כשהעייפות משתלטת".

פעילות התנדבותית: התנדבות במילואים. "אני מתנדב כמהנדס חילוץ והצלה בפיקוד העורף ומדריך גדודים בחילוץ מהריסות, בנוסף אני מדריך רשויות בהתמודדות בחירום. בקרוב אני מתחיל להעביר הרצאות למהנדסים בתחילת דרכם.

יעדים לעתיד: "היעד שלי בעבר היה להגיע לתפקיד של סמנכ"ל הנדסה ועכשיו כשמימשתי יעד זה אני מתכוון להציב לעצמי יעדים חדשים שגם אותם אני מתכוון לממש אבל בראש ובראשונה אני מציב לעצמימטרה להנות מהעבודה והעשייה. יעד אישי חשוב- להקים משפחה".