תחילת הדרך: עופר יצא לשוק העבודה בגיל העשרה כשוטף כלים במסעדה. התמחות זו היא שהקפיצה אותו בעודו בן 17 בלבד להיות מנהל ברשת קמעונאית עד התגייסותו לצבא. עם שחרורו מצה"ל, בשנות ה-2000, פתח את החברה הראשונה בבעלותו שהתמחתה בבניית אתרים. שש שנים לאחר מכן, בעודו בן 27 בלבד, התקבל למשרד פרסום בבעלות יורם דרורי וטובית שלומי, ושימש כמנכ"ל המשרד. במינויו זה רכש כלים ותובנות שמלווים אותו עד היום.

עופר זכה להצלחה ועדנה בעולם הפרסום ותחת ניהולו הכפיל המשרד את פעילותו. כשחשב שמצא את "אהבת חייו" המקצועית, נחשף לענף הנדל"ן במפגש שקיים עם לקוחות המשרד, אסף טוכמאייר וברק רוזן בעלים של ישראל קנדה. היכרות זו, מלפני 12 שנה, היא ששאבה אותו לענף.
הוא החל כסמנכ"ל פיתוח עסקי בקבוצה ובהמשך התמנה למנכ"ל. כיום הוא אמון על אסטרטגיית הקבוצה לרבות תכנון, עיצוב ומיתוג פרויקטים של החברה. כמו-כן נכנס כשותף לפרויקטים של החברה ולאחרונה יזם והקים בשיתוף ראובן אלקס את רשת המלונאות של קנדה ישראל.

פרויקטים מעניינים: פרויקט 'מידטאון תל אביב'  – "הפרויקט מהווה פריצת דרך לחברה ולי באופן אישי. מדובר בתכנון עד רמת הבורג ברובע השימושים הגדול ביותר שהוקם בישראל. הקומפלקס כולל מבנה מגורים, משרדים, מסחר, אולמות ספורט, גני ילדים, מתחם הופעות של זאפה, בית מלון, שטחים ציבוריים ובארים. היכולת לחלום, למתג, לשווק, להביא לקוחות לכל אחד מהקטגוריות השונות ולסנכרן אותם בסינגריה עוד לפני שהפרויקט החל את הביצוע שלו, להביא חברות מסחריות גדולות, משקיעים ודיירים של קנדה ישראל – זו אבן דרך ודוגמא בכל מפגש נדל"ן. הפרויקט יגיע למימושו בחודשים הקרובים עם פתיחת המלון ואכלוס שטחי המסחר. פרויקט לא קל, עם התמודדויות רבות המהווה נקודת מפנה בשוק הנדל"ן הישראלי".

פרויקט מגדל דירות Wem London בצפון מערב לונדון. "מדובר במגדל מגורים שצפוי להתאכלס בלונדון בשבועות הקרובים. היכולת להבין שחוצפה ישראלית יכולה להוליד פרויקט בשוק הכי מרתק ותחרותי בלונדון. מדובר במגדל מגורים הכולל 440 יח"ד קטנות, מעוצבות בעיצוב יוצא דופן של חדרים בחללים שקופים, מועדון דיירים, שטחי עבודה רחבי ידיים, מספרה, חדר כושר, פינות משחקים ומערכת טכנולוגיה תומכת קהילה ומערך ניהול צמוד לבניין. לעשות היסטוריה בתל אביב זה דבר אחד, אבל להגשים חלום ולהיות חוד החנית בלונדון, זה הדבר הבא".

אדם שהשפיע עלי מאוד: "ברק ואסף שלקחו הימור שאימצו אותי אליהם והפכו אותי מ"תלמיד כיתה א'" ל"בוגר אוניברסיטה" מצטיין, ויש לי עוד הרבה מה ללמוד מהם. הם חידדו את חושי, לימדו כל מה שאני יודע בעולם הנדל"ן ונתנו מקום ליצירתיות שלי. אדם נוסף שהשפיע עלי זו אשתי האהובה, איה – שהופכת אותי לאדם טוב יותר והיא אחראית במידה רבה למה שאני היום".

יעדים לעתיד: "ברמה המקצועית, להמשיך להמציא את המקום שאני עובד בו כל הזמן, לא לוותר לעולם  ולעולם לא להתמסר לבינוניות משום סוג שהיא. כמו-כן להיות שם לילדי, ירמי אלישבע אביגיל ואביתר, שיש לי כ"כ הבה מה ללמוד מהם. האתגר גדול ומשמעותי נוסף עבורי, הוא לפתח את זרוע המלונאות של ישראל קנדה לצד ראובן אלקס, לנסות להגדיר מחדש את עולם האירוח בכל הקטגוריות ולהיות מוביל שוק בתחום".