תחילת הדרך: את תחילת עבודתה החלה גלבוע במשרד "שפיגל אדריכלים" ברעננה. לאחר מכן ילדה את שלוש בנותיה ופתחה את הסטודיו בבעלותה הממוקם במתחם "לולים" בכפר עציון. בתכנון שלה משתדלת גלבוע לשלב אסתטיקה, פרקטיקה ורגישות לסביבה, תוך הבנת צרכי הלקוח. עיקר עיסוקה הוא בבנייה הפרטית.

פרויקטים מעניינים: אחד הפרויקטים של גלבוע הוא מלון ייחודי בהשראת עיסוקה רב השנים כספורטאית המתמחה באומנויות לחימה. את הפרויקט תכננה ועיצבה במסגרת לימודיה בשנה הרביעית בהנחיית האדריכלית דנה אוברזון והוא משלב מקום לינה עם כל המעטפת שספורטאי צריך לשהייה ממשוכת הכולל אולם אימונים, חדר כושר, חדר אוכל בידור ופנאי. בתכנון המלון הושם דגש רב על אלמנטים מעולם הספורט ומאומנויות הלחימה. במרכז המלון ניצבת זירת האימונים – החלל המרכזי ולב הפרויקט, שהכל סובב סביבה וניתן לראות את הזירה מכל מקום בפרויקט. עיצוב שכזה מאפשר דיאלוג, שיחה, וחוויה לאורחים. קומת הכניסה בנויה בהדרגה בהשראת אצטדיון וחתך המלון גם הוא בנוי בדירוג ע"מ לייצר אינטראקציה בין הקומות העליונות לזירה בקומת הקרקע. בחדרים שילבה סקלת צבעים ואלמנטים עיצוביים, מעולם הספורט כעץ, פלדה ושרשראות ברזל. קומת הגג מוקדשת לבידור ופנאי.

פרויקט נוסף שתכננה גלבוע הוא הכניסה לירושלים באזור התחנה המרכזית, בנייני האומה ותחנת הרכבת. בנקודה זו, המהווה "שער הכניסה" לעיר זיהתה גלבוע מבני זכוכית מפלצתיים המנותקים זה מזה ומסביבתם ולא משקפים את מהות העיר, כעיר קדושה והיסטורית. על בסיס זה החליטה ליצור חשיפה נכונה יותר לעיר. באזור זה זיהתה שריד יחיד מרחוב יפו ההיסטורי שעומד נטוש שנים רבות מול התחנה המרכזית, ובעצם הפכה אותו כחלק ממתחם המאפשר תהליך של כניסה ומקבל אליו את הנכנסים לעיר ומעביר אותם תהליך מך החוץ למרחב חדש.

אדם מהענף שהשפיע מאוד: האדריכלית דנה אוברזון, "שממנה שאבתי המון השראה".

שני חברים טובים מהענף: האדריכליות קרן קהלני ועדן טווילי.

אירוע שהשפיע על הקריירה: גלבוע: "בתוך שנה וארבעה חודשים ילדתי את שלוש בנותיי (תאומות + 1), אירוע ששינה את מסלול חיינו. עברנו מכפר סבא חזרה להורים בקרית ארבע ולצערי נאלצתי להפסיק לעבוד במשרד שעבדתי ברעננה והתחלתי לעבוד קצת מהצד בתור עצמאית. היום לאחר שהבנות קצת גדלו פתחתי את הסטודיו שלי עם צוות הכולל שתי אדריכליות נוספות".

פעילות ציבורית/התנדבותית: גלבוע מנהלת את מרכז "עוצמה", מרכז חוגי אומנויות לחימה וכושר גופני שהקימה בשנת 2007. במסגרת הפעילות שלה במרכז הקימה פרויקט הנקרא "חוג לכל ילד" המשלב ילדים ממשפחות מעוטות יכולות באמצעות גיוס תרומות. כל תורם מחזיק ילד בחוג".

יעדים לעתיד: "להמשיך לחלום ולהגשים עם הרבה תשוקה ואהבה למה שעושה. מעוניינת להתברג בתעשייה של עיצוב מלונות ומבנים תעשייתיים ולעבוד עם צוות גדול יותר ושת"פ מעניינים".