תחילת הדרך: עם סיום לימודיו השתלב בעבודה לצד אביו, קבלן בניין במקצועו. בהמשך עבד כאחראי ומנהל עבודה מוסמך בחברת בדק בית במשך 3 שנים ובשנת 2002 החל לעבוד כעצמאי וקבלו בניין. מאז 2008 הוא בעלים של חברת בנייה סמארה אמארה בע"מ.
החברה שבבעלותו מתמחה בעיקר בביצוע עבודות שלד וגמר. מאז הקמתה העניקה החברה את שירותיה ללקוחות רבים, והייתה שותפה בבנייתם ובחידושם של מיזמים ופרויקטים רבים ברחבי הארץ.

פרויקטים מעניינים: החברה מתמחה בהקמת בתי מגורים צמודי קרקע משלב תכנון השלד ועד סיום ביצוע עבודות הגמר וכן ביצוע פרויקטים של חידוש והרחבת דירות מגורים, לרבות כל עבודות השיפוץ.
בין הבתים שהקימה החברה הוא בית ברשפון לאיש עסקים מוכר. הבית יושב על שטח של 10 דונם בהיקף בנוי של כ-1000 מ"ר. במסגרת הבנייה נבנתה בריכת שחייה אולימפית של 150 מטר. הבית כולל גם תקרות גבוהות ואלמנטים קונסטרוקטיביים בפלדה.
פרויקט נוסף שהקימה החברה הוא בית בהרצליה פיתוח על מגרש בשטח של כ-750 מ"ר. הבית כ-500 מ"ר בנוי כולל בריכת שחייה.

אדם השפיע מאוד: "אבא שלי, אחמד אמארה, שהיה קבלן בניין. הוא שחשף אותי למקצוע והיה הראשון שהכשיר אותי בתחום. כמו-כן חברי יוסי רז, שעוסק שנים בפיקוח ובנייה. ביחד בנינו בית מאד מיוחד בפתח תקווה, והתרשמתי מאד מרמתו המקצועית הגבוהה".

אירוע שהשפיע על הקריירה: "תאונת עבודה קשה שעברתי ויצאתי ממנה בנס. ההתאוששות מהאירוע חשפה בפני את החברים הטובים והקרובים, שהעניקו הרבה תמיכה, חום ואהבה. האירוע לימד אותי לראות מעבר לעבודה, לחלק את הזמן ולהקדיש אותו לתחומים נוספים שחשובים כמו בריאות, משפחה וחברים".

פעילות ציבורית: משתתף בכל מיני כנסים וקבוצות, תורם לעמותות ופועל להרחבת מעגל התרומה והסיוע לאנשים פרטיים ועמותות.

יעדים לעתיד: להיכנס ליזמות בנדל"ן