תחילת הדרך: את דרכו המקצועית החל מרקוביץ' בחברה המשפחתית "פנורמיק חברה לבניין", אותה הקים אביו. מרקוביץ, מנהל את החברה מעל 20 שנה וכיום מבצע עבודות ניהול פיקוח ויזום עבודות קבלניות. החברה שבבעלותו רשומה ברשם הקבלנים והוא למעשה ממשיך דרכו של אביו אך בנישה מצומצמת יותר הפונה לחתך קהל ספציפי בענף של מגורי יוקרה והיי-אנד.

החברה מתמחה במתן שירותי בניה ניהול, יעוץ, תאום ופיקוח על עבודות בניה של מבני יוקרה בשוק הפרטי ובבנייה רוויה החל משלבי בחירת צוות המתכננים ועד השלמת ביצוע הבניה בפועל וקבלת כל האישורים לשם אכלוס הפרויקט. זאת לרבות בחירת קבלנים מבצעים, הכנת לו"ז בשיתוף הקבלנים, בדיקת מכרזים והכנת אומדן תקציבי, תיאום תוכניות אישור חשבונות ספקים והמצאות יום יומית באתר. "המטרה שלנו היא מתן שקט ללקוח בביצוע הפרויקט ומתן מוצר מושלם בסוף התהליך תוך כדי הנאה בתהליך עצמו עד לסיום העבודה וקבלת טופס 4, לשביעות הלקוח המזמין ואדריכל הפרויקט", דברי מרקוביץ.

פרויקטים מעניינים:  מלון 'סוהו האוס' ביפו(soho house). מלון בוטיק בתל אביב סמוך לכיכר השעון ביפו. הפרויקט נבנה תחת שימור  והסתיים לפני כחודש.

תחביבים: יין, אוכל והמון שמחת חיים.

אדם שהשפיע עלי: אביו ז"ל, אברהם.(בומי) מרקוביץ. "הוא ידע להיות החבר הכי טוב שלי, האבא הכי טוב וזה השפיע עלי בעבר עד היום הזה. עד היום אני מעריך את מה שעשה עבורי ועבור כל המשפחה ומנסה לתת את המורשת הזו לילדיי".

אירוע שהשפיע על הקריירה: הקורונה. מרקוביץ': "זו תקופה שגרמה לנו לחשב מסלול מחדש ולתעל את דרכי העבודה כגון ביצוע העבודה באמצעות שליטה מרחוק.  כך ביצענו את העבודות במלון 'סוהו האוס', כאשר השיחות והתיאומים עם הבעלים התקיימו במהלך החצי יום השני והעבודות ביום. מאתגר מאוד אבל צריך לראות את המלון כדי להבין את התוצאה".

מוטו: ליהנות. החיים קצרים.

יעדים לעתיד: "לחיות כל יום מחדש ולהבין שכל יום מביא אתו משהו חדש"  מסביר מרקוביץ', "אני שואף לחייך, להנות, לראות את הילדים גדלים לאכול טוב ולשתות אחלה יין והכי הכי חשוב בריאות איתנה לי ולקרובי.