תחילת הדרך: ברנר החלה את דרכה המקצועית כמתמחה בראיית חשבון במשרד PWC (קסלמן וקסלמן). שלוש שנים לאחר מכן הגיעה לחברת 'סלע בינוי' מקבוצת 'אמנון מסילות' והשתלבה במחלקת הכספים של החברה. השנה תסגור ברנר עשור שנים בקבוצה.

בשנתיים האחרונות משמשת ברנר סמנכ"לית כספים של כל קבוצת 'אמנון סלע', הכוללת את התחבורה (אלקטרה אפיקים) והנדל"ן (סלע בינוי וסלע ריאליטי). במסגרת תפקידה ניצחה בשנה האחרונה על שתי עסקאות A&M גדולות במסגרתן נמכרו 51% ממניות חברות התחבורה  'אפיקים' ואמנון מסילות לחברת אלקטרה תמורת כ-74 מיליון שקל וכמו כן, רכשה חברת אלקטרה אפיקים את חברת אגד תעבורה.

פרויקטים מעניינים: חברת 'סלע בינוי' לקחה חלק בפרויקט פינוי-בינוי הגדול ביותר בצפון שיצא לפועל בעיר נהריה והושלם ב-2018. במסגרת הפרויקט הרסה החברה 36 דירות והקימה קומפלקס של 180 דירות, מרכז מסחרי וחניון תת קרקעי.

כמו-כן תחת חברת סלע-איסתא, חברת בת של 'סלע בינוי', קידמה החברה את פרויקט הדגל ברמת אפעל הכולל בנייה של עשרה בניינים בני 14 קומות בהיקף של 400 יחידות דיור סמוך לביה"ח תל השומר, חלקן שווקו במסגרת תוכנית מחיר למשתכן.

תחביב: שירה.

אדם מהענף שהשפיע מאד: בעל הבית, אמנון סלע. "אמנון הוא אדם שראוי להערצה, שהקים את הקבוצה בשתי ידיו, עשה ועושה היסטוריה בכל ענף שהוא נוגע בו".

שני חברים טובים מהענף: משנה למנכ"ל בחברת צמח המרמן, עדי פארי הרפז, וגל מיכאלי מנהלת הכספים של חברת סלע אביב (חברה בת) המשמשת כקבלן הביצוע בחברה.

אירוע שהשפיע על הקריירה:  ברנר: "ההחלטה לפנות לעולם הנדל"ן ותחילת העבודה שלי ב'סלע בינוי', שם קיבלתי מהיום הראשון את האפשרות למצות ולהביא את יכולותיי המקצועיות והניהוליות לידי ביטוי".

מוטו : אתה מתחיל הכי מהר שלך ולאט לאט מגביר

פעילות חברתית ציבורית: יו"ר דירקטוריון בהתנדבות של הרשת למתנ"סים 'רמות' בחיפה

יעדים לעתיד: ברנר רואה עצמה ממשיכה לגדול בקבוצה שעתידה להתפתח בתחום הנדל"ן, התחבורה ובאפיקים נוספים כגון השקעות בתחום הנדל"ן המניב, הלוגיסטיקה והקנאביס הרפואי.