תחילת הדרך: לאחר שחרורו מהצבא בשנת 99' השתלב בחברת "גינדי השקעות" כעוזר איש מכירות  וסיים לאחר עשור כסמנכ"ל שיווק ומכירות ופיתוח עסקי.
מיד אחר כך יצא לדרך עצמאית וכיום הוא מנכ"ל ובעלים של חברת "שניר – בית לשיווק נדל"ן", חברת בוטיק המתמחה בשיווק פרויקטים למגורים ומניבים לחברות נדל"ן בארץ ובחו"ל.
ב-2010 נכנס כשותף בחברה לפיתוח והתחדשות עירונית לצד עו"ד יריב בר-דיין והאדריכל גיל שנהב, מייסדי החברה. החברה מייצגת את הדיירים ומשמשת כמינהלת המגורים הגדולה ביותר בישראל, לייצוג דיירים, לקידום ופיתוח פרויקטים להתחדשות עירונית במסגרת פינוי-בינוי.

פרויקטים מעניינים: יחד עם שותפתו לשעבר, הדסה פתאל, שיווק את פרויקט חיפה מערב של חברת "אלמוג כדאי" הכולל 270 דירות. הפרויקט שווק תוך חודש ימים בלבד.
לצד שותפו מהעבר, אריאל כהן, שיווק את פרויקט פארק תל אביב בשכונת הארגזים של "אלעד ישראל מגורים" שכלל 500 יח"ד. שיווק הפרויקט היה מאתגר בשל תדמית האזור והשכונה ועל אף זאת שווק בפרק זמן קצר יחסית ובמחירי מכירה גבוהים במיוחד.
במסגרת החברה לפיתוח והתחדשות עירונית יזם עם שותפיו את פרויקט YARD של חברת אקרו נדל"ן בנווה שרת בתל אביב הכולל 370 דירות. מדובר בפרויקט חברתי שהחברה לפיתוח התחדשות פעלה מטעם הדיירים ואחד המוצלחים באזור.

פרויקט נוסף ששיווק הוא של חברת קרסו מבנים 38 בבעלות "קרסו נדל"ן" הנקרא קרסו אונו. מדובר בפרויקט הגדול ביותר באותו זמן של התחדשות עירונית בארץ , שכלל 13 בניינים שעברו חיזוק במסגרת תמ"א 38-1.
בימים אלו החברה מטפלת בחמישה פרויקטים מובילים של חברת שרבט בניהולו של גיורא שרבט בטירת הכרמל, אזור, אשדוד, חיפה ועפולה עם מאות יח"ד.

תחביב: זמן משפחה, גידול תרגנולים וארנבים, דיג וים.

אדם שהשפיע מאוד: "אבי פורמן מחברת אזורים – שהכניס אותי לנדל"ן, מנור גנדי – הבוס שלי לשעבר במשך המון שנים, ערן רולס – שנתן לי הזדמנות שיכירו אותי בענף, שימי מלכה כיום סמנכל השיווק של חברת יובלים שעבד איתי שמונה שנים והיה חלק גדול מהצלחתנו ורז שרייבר מקבוצת אלמוג כדאי, שהיה הבוס הראשון שלי בענף הנדלן וחבר מדהים".

חברים טובים מהענף: "עו"ד יריב בר דיין והאדריכל גיל שנהב, שותפים שלי, מודל לחיקוי עבורי, ניר ואיילת ברוש, גיורא שרבט, חמי שאול ויקי אמסלם".

פעילות ציבורית: ב-2010 הקים עם חברים טובים את "עמותת שניר'" רשי התיבות של שני"ר – שמחה, ניסים, ישראל ורחלה, שהם בני משפחתו – סבו, סבתו, דוד ודודה, שהלכו לעולמם ואליהם היה קשור. על שמם הקים את העמותה (והחברה), שכיום מונה כ-5,000 חברים.
העמותה שמה לה למטרה לסייע לשכבות החלשות בישראל בתחומים שונים כגון שוויון בחינוך למיעוטי יכולת, סיוע בדמי שכירות, העברת סלי מזון לנזקקים, סיוע לחיילים ועד סיוע למשפחות מצוקה מבחינה משפטית, פיננסית ורפואית. העמותה מפעילה 21 קבוצות וואטסאפ תחת השם "המלאכים של שניר" מכל קצוות הקשת הישראלית המסייעים לחברה בישראל ברמה יומיומית. העמותה פועלת במדינות נוספות בעולם, כארה"ב וצרפת.

אירוע שהשפיע על הקריירה: החלטה לעזוב לאחר עשור את חברת "גינדי השקעות" ולעבור לעצמאות. "גינדי השקעות שימשה בית בעבורי והעבודה שם נתנה לי המון. זו אחת ההחלטות הקשות שקיבלתי בחיים".

שאיפות ויעדים לעתיד: "כל מה שאתה רוצה לעצמך תן קודם לאחרים. עזרה לאנשים זה מה שמנחה אותי בחיים ועושה אותי אדם מאושר ושמח".