תחילת הדרך: את דרכו המקצועית החל בלימודי עתודה במכללת 'אורט ביאליק' שבקריות. את הכשרתו המקצועית קיבל בשירותו הצבאי כמנהל פרויקטים במנהלת המגורים של צה"ל. עם שחרורו השתלב בחברת 'האחים שגראוי' והתנסה בתחום הביצוע כעוזר מהנדס ראשי בחברה. בהמשך עבד במשרדי פיקוח בצפון ובמרכז בפיקוח עבודות ציבוריות ומגוון פרויקטים ממשלתיים ופרטיים.
בשנת 2013 הקים אפללו את החברה שבבעלותו. החברה מתמחה בניהול פרויקטים, תיאום, פיקוח ורישוי לפרויקטים בנדל"ן בת"א. החל מפרויקט בן 10 יחידות דיור ועד פרויקטים גדולים בבניה רוויה. בין לקוחות החברה נמצאים יזמים, קבלנים, חברות פרטיות ומגוון גורמים מקצועיים בענף הבניה הנהנים ממעטפת שירות הכוללת ניהול איכות הביצוע ועד רישוי והוצאת טופס 4 לאכלוס הפרויקט.
בשנת 2020 הקים את חברת אוקטגון מעטפת עוצמתית ומקצועית ליזמויות נדל"ן ומבצע יזמויות דרכה.

פרויקטים מרכזיים: מתחם 'WE' של קבוצת סופרין – אפללו היה אחראי על הליך הרישוי והוצאת טופס 4.  בימים אלה מטפלת החברה ברישוי מגדל עיריית תל אביב וכן בניהול הליך אכלוס טופס 4 במגדלי 'בסר סיטי' בפתח תקווה הכוללים ארבעה מגדלים.

תחביב: ספורט, שייט.

אדם שהשפיע מאד: ערן רולס, "הקמנו יחד לפני 6 שנים את פורום הצעירים של מרכז הבניה הישראלי. זו הקהילה הצעירה של מרכז הבניה המונה היום כ-1,500 חברים צעירים מגיל 25-40 הפועלים בענף".

שני חברים טובים מהענף: ארז נצר, קבלן יזם בעלים של חברת 'ישראל נצר' ואלון עדי בעלים בחברת 'א. עדי אקוסטיקה'.

אירוע שהשפיע על הקריירה: הקמת פורום הצעירים של מרכז הבניה הישראלי. "באמצעות הקמת הפורום יצרתי חיבורים מדהימים שהקפיצו אותי בקריירה והצליחו להביא אותי לעיר הנדל"ן. שם הצלחתי ליצור קשרים, להיחשף לעולם הנדל"ן ולייצר היכרויות וקשרים עסקיים מדהימים".

יעדים לעתיד: "להצליח להוביל את תחום ניהול הפרויקטים והרישוי בישראל וליצור חיבורים עסקיים שמושתתים על יושרה אמינות וערכים".