תחילת הדרך: את ההתמחות עשתה בוגין במשרד יוסי זרניצקי, אך כבר בגיל צעיר, יצר השאפתנות שלה דחף אותה ובגיל 28 בלבד הקימה משרד עצמאי. השנים הראשונות להקמת העסק היו מאתגרות, אך הן שבנו ועיצבו את מיתוג החברה.
מזה כ-30 שנה מנהלת בוגין משרד בוטיק בבעלותה, מהמובילים בישראל. המשרד מעניק שירות אישי ברמה מקצועית גבוהה ומלווה את הפרויקטים המורכבים והגדולים המקודמים בישראל.

פרויקטים מעניינים: ליווי עשרות רבות של הישובים לאורך כביש חוצה ישראל במו"מ מול המדינה על פיצוי ההפקעה. פרויקט נוסף הוא אומדן שווי נמל תעופה בן גוריון – נכס משמעותי מבחינת נכסי המדינה ומאתגר מבחינה שמאית בשל גודלו והשימושים הרבים שנעשים בו.

בוגין גם מייצגת חברות נדל"ן רבות בערעורים על שומות מול רמ"י. אחת השומות שזכורה במיוחד היא דרישת תשלום דמי היוון מרמ"י בגובה של 160 מיליון שקל (!!!), לאחר ערעור שהגישה הופחתה השומה לאפס.

תחביבים: אלופת ישראל בנהיגת מרוצים!!! בוגין: "זה קרה לא לפני הרבה זמן וממש במקרה. התמכרתי מיד. המסלול זה המקום שאני עושה ריסטרט".

פעילות חברתית: יו"ר ועדת ביקורת של לשכת השמאים, משתתפת בתוכנית מנטורים של הלשכה ומנטורית בפורום משפטניות של שדולת הנשים. בוגין היא גם הנציגה הראשונה לישראל בוועדה המייעצת לארגון השמאים הבינלאומי ומעניקה שירותי בוררות וגישור בהתנדבות.

אדם שהשפיע עלי: אביה, חיים שכטר. "הורי נפטרו צעירים, בשנות ה-50 לחייהם. לאבי היתה השפעה אדירה עלי והוא שעיצב את מי שאני היום. למדתי ממנו בעיקר איך להיות שאפתנית, להעז ולא פחות חשוב, להרעיף טוב מבלי לחכות לתמורה".

אירוע שהשפיע על הקריירה: בתחילת הקריירה שלה כעצמאית קיבלה בוגין זרם של הצעות למיזוג מחברות מובילות בענף, חברות כלכליות ומשרדי שמאות. ההצעות היו מפתות. בוגין, בת 28 בלבד, בדקה את חלקן אך לבסוף החליטה שהיא ממשיכה לבד. "אחד הדברים שאני הכי מלאת סיפוק זה שבניתי את עצמי לבד. היתה לי הזכות להתחיל מאפס".

יעדים לעתיד: להמשיך להעז, להסתכל קדימה ולפרוץ תקרות זכוכית.