תחילת הדרך: את הקריירה המקצועית כשמאית החלה רימון במשרד השמאי הממשלתי הראשי, לשם התקבלה ללימודי סטאז' ונשארה שם למעלה מעשור. במסגרת תפקידה שימשה שמאית מחוזית במחוז ירושלים כשעיקר עבודתה היה טיפול בהשגות וקבלת החלטות על שומות של רשות מקרקעי ישראל. כמו-כן היתה חברה בוועדת הדיור הממשלתי באוצר.

התחנה הבאה המשמעותית של רימון היתה כשמאית ראשית ברשות מקרקעי ישראל. במסגרת תפקידה היא אחראית על שומות שנערכות עבור רמ"י בהיקפים גדולים של עשרות מיליארדי שקלים בשנה. בתפקיד זה היא משמשת בשבע השנים האחרונות ובחודשים הקרובים תסיים את תפקידה.

פרויקטים מיוחדים: רימון היתה שותפה פעילה בתוכניות מחיר למשתכן ודיור במחיר מופחת, שהיו מסלולי השיווק העיקריים של רשות מקרקעי ישראל בתקופתו של שר האוצר לשעבר משה כחלון. אז הובילה רימון את הפרויקט. העבודה כללה ניתוחים כלכליים, המלצות לפרסומים ותיקונים שנדרשו במתווה המכרז.

בימים אלו שותפה רימון לפרויקט של פיתוח אלגוריתם (AI) שיתחקה אחר שווי הקרקע, לשימוש בחלק מעסקות רמ"י. זאת במסגרת יעדי הארגון לשיפור וייעול השירות לחוכרים. רמ"י משקיעה בפרויקט זה תשומות רבות, וצופה שעם סיומו יוכלו חוכרים לבצע עסקות פשוטות באופן ממוכן.

פרויקט נוסף שרימון היתה אחראית עליו הוא פרויקט אנרגיה מתחדשת. בשיתוף רשות החשמל ואגף תקציבים באוצר בו קבעה רשות מקרקעי ישראל מחיר אחיד לשימוש בקרקעות בפרוייקטי אנרגיה סולארית במקביל לקיום הליך תחרותי על תעריף החשמל וזאת במטרה להעלות את ודאות היזמים בתחום.

אדם שהשפיע מאד: רימון: "שמוליק לוי מנכ"ל ובעלים בחברת אמבסדור, ששלף אותי מניהול חנות תכשיטים והציע לי לעבוד בנדל"ן. שאלתי אותו, 'מה זה'? הוא החליט לקחת אותי ולפתח אותי בתחום ואמר לי: 'אל תסתכלי ימינה ושמאלה ותגיעי רחוק'. הוא שהפגיש אותי לראשונה עם אנשי עסקים מחברות נדלן כמו אפריקה ישראל, דנקנר השקעות, פתח לי את הדלת ונתן לי ביטחון".

אירוע שהשפיע על הקריירה: "המפגש עם שמוליק לוי. קודם לכן למדתי לתואר שני בתקשורת תוך כדי עבודה בניהול חנות תכשיטים ובבנק לאומי למשכנתאות. בזמנו ערוץ 2 נפתח והיה לי חלום להיות בטלוויזיה. בעלי, שהיה חבר שלי בזמנו, ביקר אותי על ההחלטה והציע לי ללמוד משהו יותר פרקטי. באותו זמן שמוליק הגיע וטרף את כל הקלפים. מאז אני בנדל"ן".

יעדים לעתיד: "מחפשת את האתגר הבא. כרגע שוקלת להיכנס לתחום הייעוץ  וליזום פרויקטים בנדל"ן".