תחילת הדרך:  זה התחיל לפני 27 שנה מעבודה פרטית על ביתו, אותו קנה בישוב יקיר שבשומרון. לאחר לימודים שעשה בין היתר במרכז הבנייה הישראלי ולימודי הנדסת בניין, החלו לפנות אליו חברים ומכרים בבקשה שיסייע להם במו"מ מול קבלנים וניהול חוזים. כך נכנס לעולם הבניין.
לפני כ-13 שנה נכנס לעולם הפיקוח ובהמשך פתח את החברה שבבעלותו, המתמחה בניהול פרויקטים ברחבי הארץ בשוק הפרטי, כולל בניית בתים פרטיים ובנייני דירות. כל פרויקט בנייה מנוהל על-ידי שלושה אנשי מקצוע מנוסים: מנהל פרויקט, מפקח בניה ומעצבת פנים.
לאביגל גם חברה יזמית בבעלותו נושאת השם: 'אביגל יזמות וניהול' העוסקות ביזמויות והשקעה בנדל"ן בישראל.

פרויקטים: עיקר פרויקטים שמבצעת 'אביגל ניהול פרויקטים בבנייה', הם בניית צמודי קרקע, אך החברה גם ביצעה החברה פרויקט שיפוץ של קניון הראל במבשרת ציון.
אחת ההתמחויות של אביגל זה ניהול פרויקטים תוך התחייבות לעמידה בתקציב ללקוח. באחד המקרים פנה אליו לקוח שביקש ממנו לבנות צמוד קרקע בהיקף של 200 מ"ר בנוי בתקציב מוגבל של כ-720 אלף שקל. אביגל הצליח לבצע את הפרויקט ללא חריגה תקציבית.
במקרה אחר, נכנס אביגל לביצוע פרויקט מאתגר של בניית שני שלדים ברמת השרון בשטח של כ-300 מ"ר כל אחד. יישום הפרויקט היה מאתגר מאחר שמדובר במבנים שעמדו שוממים משך 8 שנים לאחר שקבלן קודם נטש את הפרויקט, והוא נדרש להיכנס לנעליו.

חברים טובים מהענף: טל בן ששון, בעלים של 'טל ניהול ופיקוח בנייה' – "חבר לנשק ולמקצוע. היה מג"ד שלי במילואים ועברנו כמה דברים יחד… כמו-כן הוא חבר בפורום של מפקחי הבנייה".
חבר נוסף הוא אביב מורג, קבלן מבצע. "הכרנו בפן המקצועי והיום הוא אחד החברים הטובים ביותר שלי".

פעילות התנדבותית: הרבה שנים מסייע בהתנדבות למשפחות שרוצות להגיע לאיזון כלכלי. "מרבית המשפחות בישראל לא יודעות להתנהל כלכלית. לכאן אני נכנס ו"מחנך" אותם לחיות ממה שיש".

שאיפות לעתיד: לבנות 1000 בתים בארץ ישראל.