תחילת הדרך:  את דרכה המקצועית החלה פרי בבית התוכנה ז.י.ו. מערכות לניהול פרויקטים, שם התאהבה במקצוע הנדסת בניין, למדה כיצד לנהל פרויקטים בתוכנת "מסד יזמים" ומכאן הגיעה להחלטה כי היא רוצה לעסוק בנדל"ן ויזמות. עשר שנים אחר כך התברגה לחברת ההפצה של -XEROXישראל כמנהלת שיווק, מכירות ופיתוח עסקי של החברה.

בהמשך החלה פרי לעסוק בנדל"ן כאשר שימשה מנכ"ל ובעלים של חברת קיסרית נדל"ן. העבודה כללה ניהול פיקוח ויזמות נדל"ן בעיקר בתחום המסחרי, תיווך בעסקאות נדל"ן, ניהול אנשי מכירות והכרות אישית של החברות הגדולות במשק. שלוש שנים אח"כ הקימה את החטיבה המסחרית של אנגלו-סכסון ושימשה מנכ"לית ושותפה בחטיבה הארצית של הרשת העוסקת בעסקאות מסחריות בתחום הנדל"ן.

מאז 2016 היא משמשת סמנ"כלית שיווק ומכירות בקבוצת 'מבנה' החולשת על 1.8 מיליון מ"ר ממטולה עד אילת ומתנהלת מול 2,600 שוכרים.

פרויקטים מעניינים: מכירה ומיפוי נכסי קבוצת מבנה, מהלך שהביא למכירת מאות אלפי מ"ר של הקבוצה בכל הארץ, מה שתרם להבראת הקבוצה ומיתג אותה כאחת המובילות בענף הנדל"ן.

תחביב: סקיפרית וצלילה. "אוהבת לראות את הגלים ולשמוע את רחשי הים בשעות הבוקר המוקדמות".

אדם מהענף שהשפיע מאוד: "ערן פרי, האיש שלי. בעלים ומנכ"ל  "פרי מהנדסים" – חברת ניהול, תאום ופיקוח של פרויקטים מלונאיים'. ערן, בצניעות ובשקט האופייני לו לימד אותי שבנחישות ודבקות במטרה ניתן להגיע ולהגשים כל חלום", דברי פרי.

שני חברים טובים מהענף: שחר (ומירז) הורוביץ- בעלים של חניוני יאיר השחר ואלון ואפרת עמרם- בעלים חברת עמרם אברהם. פרי: "חברים שהפכו להיות חלק מחיינו, בשכנות נפלאה וזמן איכות ובילוי משפחתי".

אירוע שהשפיע על הקריירה: כשנכנסה לתפקיד סמנכ"לית השיווק ב"קבוצת מבנה" לא לגמרי הבינה עד כמה היעד שהציבה לעצמה הוא עצום. "כיום, לאחר חמש שנים בקבוצה במהלכם בניתי את כל המערך השיווקי לפי השקפתי ושאיפותיי , אני מבינה שאין דבר בלתי אפשרי".

יעדים לעתיד: "להמשיך בהובלת המערך השיווקי של קבוצת מבנה ולשמור על התוצאות המדהימות אליהם הגענו עד היום. לפנות יותר זמן וליהנות מהתא המשפחתי הכולל ארבע בנות, בעל נפלא ויותר שעות הפלגה. אלה גורמים לי להיות הכי מאושרת ומסופקת כשאני בחברתם", מסכמת פרי.