תחילת הדרך:  עד שנת 1988 עבד בחברת הממשלתית רפא"ל (הרשות פיתוח אמצעי לחימה) כראש תחום ייצור אמצעי לחימה. ב-1984 יזם ובנה את ביתו הפרטי בכרמיאל. פרויקט פרטי זה, הוא שהניע אותו לעזוב את רפא"ל ולעבור לענף הבנייה.

באותם ימים החלה פריחה של פרויקטים ברחבי הארץ בשיטת "בנה ביתך", והתעורר מחסור חמור במפקחי בנייה. את הפרצה הזו ניצל, החל להתמקצע בתחום ותוך כחודש ימים לאחר שעזב את רפא"ל, כבר ניהול עשר בתים בפיקוח.

כיום החברה שבבעלותו, הפועלת למעלה מ-30 שנה בתחום, אחראית על פיקוח וניהול בנייה של בתי יוקרה ובנייה פרטית מיישובי חוף הכרמל עד תל אביב, בשיתוף פעולה עם אדריכלים ומעצבי פנים. החברה מעניקה שירותים בפרויקטים מורכבים וגדולים ומעניקה ליווי וייעוץ מקצועי משלב בחירת המגרש עד קבלת טופס 4, תוך הקפדה על שמירת מסגרת תקציבית.

פרויקטים מעניינים: יוסי: "כל פרויקט שאני עושה הוא ייחודי ומותאם למשפחה שבונה. ניהלתי פרויקטים רבים ומורכבים בשיתוף האדריכל יונתן מונג'ק, והיינו שותפים ליצירה ולכל התהליך".

כך למשל ניהל ופיקח על בית בישוב צופית על מגרש של כ-8 דונם בהיקף של כ-400 מ"ר בנוי. כמו-כן פיקוח של בית על מגרש של דונם בהיקף בנוי של 550 מ"ר .

אדם שהשפיע מאד: יוסי: "אשתי, שרי המנהלת את המשרד של החברה. היא בעצם המנוע מאחורי ההצלחה שלנו. כל הכניסה לתחום הפיקוח והבנייה נעשתה בהשראתה ועד היום אני נשען על העצות החכמות שלה".

שני חברים טובים מהענף: "מפקח הבנייה פיני אבוטבול וערן רולס – על הקמת המפעל של איגוד מפקחי הבנייה. אני מברך על היוזמה. זה חשוב מאד לנו, למיתוג שלנו ולשיתופי הפעולה הנרקמים".

אירוע שהשפיע על הקריירה: יוסי: "בניית ביתי בכרמיאל ב-1984, שגרמה לתפנית המקצועית שלי".

שאיפות ויעדים לעתיד: "להמשיך לעשות את מה שאני עושה באהבה גדולה לשנים רבות".